Asociacijos naujienos

2018-01-29

Tapome sėkmingiausi!


Praėjus aktyviam ir turiningam savaitgaliui "Adventur 2018" parodoje, skubame dalintis žinia su tais, kurie dar negirdėjo - mūsų akcija "Atviros dienos kaime" ir mūsų narys "Pas Tėvukus" buvo išrinkti turizmo sėkmingiausiais.

Turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018“ atidarymo ceremonijos metu Valstybinis turizmo departamentas viešai paskelbė ir apdovanojo daugiausiai balsų ir simpatijų surinkusius nominantus. 

Nuo gruodžio mėnesio galo visuomenė galėjo skirti savo simpatijas ir palaikyti jiems labiausiai patinkančius dešimtyje kategorijų. Iš viso balsavo apie 10 tūkstančių gyventojų. „Atviros dienos kaime“ akcija nugalėjo sėkmingiausios iniciatyvos kategorijoje, o asociacijos narys – sodyba „Pas Tėvukus“, sėkmingiausio kaimo turizmo paslaugų tiekėjo kategorijoje. Džiaugiamės, kad mūsų nariai teikia kokybiškas paslaugas ir dėl to yra įvertinti.

Kadangi akcija „Atviros dienos kaime“ buvo pastebėta visuomenės, tikimės, kad šiais metais (gegužės 11-13 d.) akcija susilauks dar daugiau dalyvių, lankytojų dėmesio ir pasisekimo!

Todėl dar kartelį visus skatiname registruotis ir tapti šios sėkmingos akcijos dalimi. Registruotis galima ČIA

O svarbiausia, norime pasakyti didelį AČIŪ, kad palaikėte mus, kad savo rankose galime laikyti „Turizmo sėkmingiausieji 2017“ apdovanojimą. Be jūsų pagalbos, to nebūtų įvykę!

Specialūs pasiūlymai

Adolfo ir Julijos Juodžių sodyba „Tėviškė“

Lazdijų rajonas

Survilų sodyba

Jonavos rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba „Nieda“

Lazdijų rajonas

liko: 2 d. 3 val. 4 min.

Sodyba „Medžiotojų sostinė“

Kėdainių rajonas

liko: 3 d. 3 val. 4 min.