Asociacijos naujienos

2018-01-03

Kviečiame balsuoti už „Turizmo sėkmingiausiuosius 2017“


Valstybinis turizmo departamentas „Turizmo sėkmingiausieji 2017“ renginyje jau paskelbė pretendentus, kurie nuo praeitų metų galo kovoja dėl sėkmingiausiųjų vardo. Mūsų akcija „Atviros dienos kaime“ ir trys mūsų asociacijos sodybos taip pat buvo nominuotos! Kurie verčiausi sėkmingiausiųjų titulo paaiškės „Adventur 2018“ parodos metu, o iki tol visus kviečiame palaikyti asociaciją ir jos narius.

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos pirmą kartą Lietuvoje rengta akcija „Atviros dienos kaime“ susilaukė sėkmės ir buvo nominuota tarp dar dviejų sėkmingiausių 2017 metų iniciatyvų.  Daugiau apie akciją „Atviros dienos kaime“.

Taip pat labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad sėkmingiausiu 2017 metų kaimo turizmo paslaugų teikėju buvo nominuoti trys mūsų nariai:

•    Kaimo turizmo sodyba „Gribžė“ – sodybos teritorija talpina iki 1000 žmonių, prie sodybos yra 1 ha tvenkinys, teniso kortas, krepšinio, futbolo ir paplūdimio tinklinio aikštelės. Sodyba taip pat siūlo vandens pramogas. Tai puiki vieta ne tik aktyviam laisvalaikiui, bet ir gražiausioms šventėms. (www.atostogoskaime.lt/lt/sodyba/sodyba-gribze).
•    Agroturizmo sodyba „Provansalis“ – sodyba kviečia žmones, mėgstančius laisvalaikį leisti gamtoje. Sodyba didžiuojasi 45 ha veikiančiu ekologiniu ūkiu. Per 13 veikimo metų sodybos šeimininkai augindami javus ir prižiūrėdami avis puoselėjo aplinką ir kartu stengėsi išsaugoti užmiesčio erdvę.  (www.atostogoskaime.lt/lt/sodyba/sodyba-provansalis).
•    Kaimo turizmo sodyba „Pas Tėvukus“ – tai etnografinio stiliaus erdvūs svetingi namai prie Beržoro ežero. Ši sodyba ideali vieta poilsiui ar dalykiniams susitikimams. (www.atostogoskaime.lt/lt/sodyba/sodyba-pastevukus).

Balsavimas vyksta internetu www.turizmo-sekmingiausieji.lt iki 2018-01-26. Tam, kad Jūsų balsas būtų užskaitytas, reikia balsuoti už visas 10 kategorijų (kitose kategorijose galima spausti "Nežinau").

Specialūs pasiūlymai

Sodyba „Atostogos Grybiškėje“

Zarasų rajonas

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba „Duburiai“

Ukmergės rajonas

liko: 1 d. 22 val. 13 min.

„Baluošo krantas“

Ignalinos rajonas

liko: 22 val. 13 min.