Asociacijos naujienos

2017-07-27

Kviečiame sodybų šeimininkus, turinčius senus sodus ar entuziastus, auginančius senųjų lietuviškų veislių sodus ir kitus dekoratyvinius augalus dalyvauti projekte


Lietuvos kaimo turizmo asociacija su partneriais Lietuvoje ir Latvijoje dalyvauja Interreg programos projekte "Senųjų tradicinių sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų atgimimas: Paveldo sodų turas" (Nr. LLI-181). Projekto metu bus siekiama supažindinti turistus su senosiomis lietuviškomis sodo bei daržo ir dekoratyvinių augalų veislėmis, atnaujinti turimas institutų bei muziejų kolekcijas ir padaryti jas patrauklesnes ir prieinamesnes lankytojams.

Išleistame žemėlapyje bus sudaryti dviračių ir auto maršrutai su papildomomis paslaugomis (apgyvendinimas, maitinimas, lankytini objektai), tad atrasti senuosius sodus galėsite ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje.

Kviečiame sodybų šeimininkus, turinčius senus sodus ar entuziastus, auginančius senųjų lietuviškų veislių sodus ir kitus dekoratyvinius augalus dalyvauti projekte. Norinčius dalyvauti prašome užpildyti anketą. Jei jūsų sodyba/objektas bus tinkamas, jį įtrauksime į turistinius maršrutus bei leidinius, susijusius su projekto viešinimu. Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą!

Anketą rasite čia.

 

Specialūs pasiūlymai

Sodyba „Duobys“

Molėtų rajonas

Sodyba „Sartakampis“

Rokiškio rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba „Svajonių Dvaras“

Anykščių rajonas

liko: 18 val. 17 min.

Sodyba „Duburiai“

Ukmergės rajonas

liko: 18 val. 17 min.