Asociacijos naujienos

2017-05-29

Internetinė mokymo programa


Jau netrukus LKTA nariai turės galimybę naudotis specialiai jiems sukurta ir pritaikyta internetine mokymosi platforma, kurios pagalba pagilins žinias informacinių ir komunikacinių technologijų srityje bei galės susikurti savo verslo internetinės rinkodaros strategiją!!!

Internetinę mokymo priemonę sudaro 9 temos - „IT pagrindai“, „Tinklapio kūrimas“, „Paieškos optimizavimas“, „Internetas – sėkmės planavimas“, „E-marketingas“, „Internetinės rezervavimo sistemos“, „Analizė ir statistika“, „Matomumo internete užtikrinimas“, „Socialiniai tinklai“.

Kiekvienoje temoje pateikiama ne tik metodinė medžiaga, bet ir praktinės instrukcijos kaip naudoti siūlomus internetinius įrankius. Įsisavinę mokymo medžiagoje pateikiamą informaciją, vartotojai pagerins savo informacinių ir komunikacinių technologijų pritaikymo gebėjimus bei pagerins profesines žinias, susijusias su rinkodaros strategija, prisidedančia prie verslo vystymo. Be to patobulins ir savo asmeninius gebėjimus, įsisavindami mokymo medžiagą ir naudodami rekomenduojamus instrumentus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jau netrukus pakviesime Jus dalyvauti tinklapio testavime ir
tinklapio pristatymo renginyje!!!!

 

Sekite mūsų naujienas - https://www.facebook.com/EKITforRuralTourism/         
http://www.atostogoskaime.lt/lt/lkta/vykdomi-projektai/E-KITour
 

Specialūs pasiūlymai

Survilų sodyba

Jonavos rajonas

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba „Svajonių Dvaras“

Anykščių rajonas

liko: 18 val. 18 min.

„Pas Šeštoką“

Molėtų rajonas

liko: 2 d. 18 val. 18 min.