Vaidos sodyba

Suvingio g. 9A, Dvarčėnų k., Alytaus r.


Tel. nr. +370 615 14994
Siųsti užklausą
www.vaidossodyba.lt

Miegamų vietų: 18

Numerių: 3

Apgyvendinamų pastatų: 3

Vieta: 50-70


20 km

120 km

1 km

1 km

0 km

0 km

4 km
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

  • Draudžiama rūkyti viduje
  • Dušas
  • Kita
  • Leidžiama atsivežti gyvūnus
  • Tualetas
  • Vaizdo aparatūra
  • Židinys

Pramogos sodyboje

  • Pirtys
  • Sportas, aktyvus laisvalaikis
  • Vandens pramogos

Pasiilgus tyro oro, atgaivos sielai, pavargus nuo miesto triukšmo, norinčius saugiai ir netrukdomai pailsėti, patirti puikių įspūdžių, kviečiame į ramybe dvelkiančią Vaidos kaimo turizmo sodybą, kuri įsikūrusi ant pasakiško grožio Suvingio ežero kranto, Dvarčėnų kaime.
Šis jaukus kampelis yra netoliese gražaus, Didžiulio ir Padugėlaičio ežerų iš trijų pusių apjuosto Daugų miestelio, kuris gali pasigirti savo istorija jau nuo XIII - XIVa., tai Daugų piliakalnis, Salos kalnas, Mergos akmuo, Vytauto laikų dvaras ir XIVa. bažnyčia. 4 km į rytus nuo sodybos, ant Didžiulio ežero kranto ant kalnelio stovi daili Bukaučiškių koplyčia, kuri yra Alytaus krašto lankytina istorinė vieta. 500 m nuo sodybos - kaimas Rimėnai. Iki artimiausios parduotuvės 500 m.
Vaidos sodyba - atoki, atskirta nuo aplinkinių akių, medinių namelių užuoveja, kurios apsuptyje tyvuliuoja švarus oras ir vanduo, akį glosto žalios pievos ir rausvas saulėlydžio peizažas Suvingio ežero horizonte, o paukštelių čiulbesys pažadina pavargusią sielą....
Karšta pirtelė ant ežero kranto ir gaivus ežero vanduo sugražina jėgas kūnui. Čia niekas netrukdo išsikepti kepsnį, pažaisti tinklinį ar futbolą, ramų vakarą ar ankstų rytą pasiirstyti valtele ir pažvejoti arba pasilinksminti prie spragsinčio laužo.
Ant ežero kranto stovinčiuose nameliuose gali ilsėtis šeimos su vaikais bet kuriuo metų laiku. Viename namelyje yra 6 miegamos vietos, t.y. du miegamieji kambariai, virtuvė su visais namų apyvokos reikmenimis, dušai, WC, TV. Virtuvė sujungta su svetaine, kur yra židinys ir išskleidžiamas kampas. Kambarėliai jaukūs ir patogūs leisti laiką didelei šeimai su vaikučiais.
Su džiaugsmu jūsų lauksime atvykstant į Vaidos sodybą, čia atrasite ramybę ir žiemą, ir vasarą, o kada nors pabuvę čia pajusite, kad vėl norėsis sugrįžti ir vėl viską iš naujo pajusti... Iki malonaus pasimatymo!
SODYBA SKIRTA RAMIAM POILSIUI

Šeimininkai

Gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2014 m.
LKTA narys nuo: 2014 m.
Poilsio zonos teritorija: a

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 54.33625° 24.3277°
 
Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai