Vitos ir Arūno Sujetų sodyba „Vitrūna“

Meteliai, Seirijų sen., LT-67482 Lazdijai


Mob.. +370 687 70748
Siųsti užklausą
vitruna.lt

Miegamų vietų: 40

Vietų šventėms: 40

Vietų be nakvynės: 1000

Numerių: 8

Apgyvendinamų pastatų: 4

Vieta: nuo 15

Sodyba: 1000-3000


29 km

10 km

150 km

11 km

1 km
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Maitinimas
 • Pritaikyta neįgaliesiems
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra
 • Židinys

Kaimo turizmo sodyba "Vitrūna" įsikūrusi ant nuostabaus Dusios ežero kranto, Metelių regioninio parko teritorijoje.
Dusia - vienas didžiausių ir švariausių Lietuvos ežerų.
Skaidrus vanduo, puikus lėkštas krantas idealiai tinka ir vaikams. Ežero vėsa, gamtos ramybė - toli gražu ne vieninteliai sodybos "Vitrūna" privalumai. Čia galite išnuomoti vandens dviračius, irklines valtis,laivą- katamaraną. Anksti ryte išplaukę į žvejybą negrįšite be laimikio - Dusia vienas iš nedaugelio Lietuvos ežerų, kur veisiasi seliavos. O jei nenorit žvejoti ar plaukioti, galite maloniai praleisti laiką braidžiodami seklia Dusios pakrante po pasvirusiais medžiais ar tiesiog degintis saulėje.
Jei esate aktyvaus poilsio mėgėjas, čia rasite itin geras sąlygas. Sodyboje įrengtos paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelės. Yra galimybė žaisti biliardą ir kriketą. Sezono atidarymo ir uždarymo progomis rengiami sporto mini turnyrai.
Mėgstantys minti dviračių pedalus sodyboje galės išsinuomoti šias dvirates transporto priemones.  Neintensyvus eismas, įdomus kraštovaizdis, nesunkiai pravažiuojami miško keliukai, atsiskleidžianti gamta - visa tai sudaro puikias sąlygas dviratininkams. Kaimo turizmo sodyboje jums bus suteikta informacija apie dviračių maršrutus, lankytinus objektus. Vaikams taip pat netruks pramogų - jie galės pašokinėti ant pripučiamo batuto-klouno, pasisupti sūpynėse.
Atvažiavę galite įsikurti name, išsinuomoti automobilinius namelius arba apsigyventi palapinėse. Norintiems didesnio komforto siūlome kambarius name - dviviečius arba keturviečius su atskiru arba bendru dušu ir tualetu. Name yra virtuvė, pobūvių salė, galima ilsėtis terasoje. Taip pat laukiami poilsiautojai su savo automobiliniais nameliais. Jiems čia skirta speciali teritorija, į kurią atvesta elektra.
Patogiai įrengtos laužavietės, racionaliai išdėstyti mediniai staliukai ir suolai, leidžia poilsiautojams netrukdyti vieni kitiems. Čia galite išsinuomoti ir būtiniausių daiktų: šašlykinę, kirvį, sportinį inventorių, nusipirkti malkų yra geriamojo vandens. Sodyboje yra šulinys, veikia dušai, įrengti apšviesti tualetai.

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, lenkiškai , rusiškai, vokiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 1997 m.
LKTA narys nuo: 2002 m.
Poilsio zonos teritorija: 4 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 54.3035181° 23.7169074°
 
Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai