Vilijos Čepulienės sodyba

Pliauškečių k., Saldutiškio sen., LT-28018 Utenos r.


Tel. nr. +370 682 20660
Mob.. +370 611 62268
Siųsti užklausą
www.vilijossodyba.eu

Miegamų vietų: 50

Vietų šventėms: 80

Vietų be nakvynės: 100

Numerių: 19

Apgyvendinamų pastatų: 4


30 km

5 km

90 km

5 km
Aktyvus laisvalaikis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama atsivežti gyvūnus
 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Internetas
 • Kita
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra
 • Židinys

Ramiame rytų Aukštaitijos kampelyje Labanoro girioje,viensėdijoje, esančioje 6 km nuo Labanoro miestelio ir 1 val. kelio iki Vilniaus, įsikūrusi šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, išsaugojusi senojo Aukštaitijos kaimo autentiškumą. Statiniai įrengti iš rąstų, pusraščių, stogai dengti skiedromis, naudotos tik natūralios ir ekologiškai švarios medžiagos.

Svečiams skirti 4 rekonstruoti namai, kuriuose įrengti jaukūs 2-, 3- ir 4-vietų numeriai su visais patogumais. Nakvynė skirta 60 svečių. Sodyboje patogu organizuoti uždarus pobūvius. Puiki vieta vertinantiems privatumą. Garantuojame saugų poilsį.

Naujai rekonstruotoje menėje įrengta didžioji pokylių salė, kurioje galime priimti iki 80 svečių.Yra profesionali virtuvė,aptarnaujantis personalas.Bendradarbiaujame su profesionaliais virtuvės šefais. Paruošiame patiekalus pagal iš anksto suderintą menių, serviruojame stalus bei aptarnaujame pokylio metu. Tai ideali vieta Jūsų vestuvėms, šeimos bei kolektyvo iškilmėms bei verslo renginiams.

Pavėsinėje, sumūrytame židinyje galite išsikepti mėgstamų kepsnių, rūkykloje išsirūkyti žuvį, o žuvienę išsivirti laužavietėje dideliame katile. O gal norite išbandyti tikrą kaimišką duonkepį ir paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų?

Sodyboje įrengta pirtis, kubilas. Galima užsisakyti profesionalaus pirtininko paslaugas. Pirtyje patirti malonumai ir švarus šaltinio vanduo dviejuose dideliuose tvenkiniuose padės susigrąžinti jėgas ir žvalumą.

Mėgstantiems aktyvų poilsį įrengtos tinklinio ir krepšinio aikštelės. Organizuojame keliones baidarėmis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis. Siūlome įvairius maršrutus, kurių trukmė 3-5 val., diena, kelios dienos ar ilgiau. Nuvežame į maršruto pradžią ir parvežame pasibaigus kelionei. Taip pat siūlome dažasvaidžio kovas, pasivaikščiojimą vandens burbulu, žygius į pelkes, jodinėjimą žirgais , pasivažinėjimą karieta. Kviečiame i pažintinius susitikimus su liaudies muzikantu - bandonininku Albinu Batavičiumi taip pat su žolininke.

Labanoro giria nuo seno garsi grybų, uogų gausa. Nuostabi gamta, gaivinantis miško kvapas, viensėdijos dvasia ir ramybė puikiai tiks jūsų šeimos šventei , poilsiui su draugais, sveikatingumo stovyklai.   

 

 

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, lenkiškai , rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2003 m.
LKTA narys nuo: 2005 m.
Poilsio zonos teritorija: 10 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.3081501° 25.8082944°
 

Vilnius - Molėtai - Labanoras - Palsuodė - Pliaušketės kaimas.
Kaunas - Ukmergė - Molėtai - Palsuodė - Pliaušketės kaimas.
Utena - Saldutiškis - Palsuodė - Pliaušketės kaimas.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Šios sodybos specialus pasiūlymas

Sodyba (ikį 80 žm.) vestuvėms,šventei, renginiui.

Jei dar neapsisprendėte kur švęsti savo šventę, pasitarkite su mumis !  Jau aštuonerius metus dirbame šioje srityje, todėl galėsime Jums pasiūlyti geriausią kainos ir  kokybės santykį.

 

Užimtumo kalendorius