Sodyba „Vilaitė“

Byliškių k., Prienų r.


Mob.. +370 645 42222
Siųsti užklausą
www.vilaite.lt

Miegamų vietų: 40

Vietų šventėms: 50

Vietų be nakvynės: 200

Numerių: 5

Apgyvendinamų pastatų: 1

Vieta: 15-75

Sodyba: 200-1600


12 km

0,7 km

45 km

3 km

10 km

0 km

0 km

0 km
Aktyvus laisvalaikis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra

Sodyba "Vilaitė" - tai puiki vieta švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų,  bendradarbių susitikimus ir visas kitas šventes, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.

Sodyboje (per du pastatus) Jūsų laukia jau 60 tvarkingų miegamų vietų ir dvi atskiros jaukios pokylių salės, viena iki 30, kita iki 60 žmonių!  

Naujoje viloje "Pasaka" yra papildomų, šiuolaikiškai ir patogiai, įrengtų 10 numerių (juose privatūs dušai ir wc).

Sodyba tinkama seminarams, įmonių renginiams, nes galime maitinimo paslaugas teikti atskirose patalpose.

Jūsų patogumui siūlome ir maitinimo paslaugas. Profesionalūs virėjai pasirūpins šventiniu stalu. Taip pat galime pasiūlyti renginių organizatorius, vakaro vedėjus, muzikantus, fotografus. Patikėkite šventės organizavimo rūpesčius profesionalams!

Sodyboje yra elektros generatorius, tad elektros tiekimas užtikrinamas bet kokiu oru.

Sodybos svetainė
www.vilaite.lt

3D turas
http://www.vilaite.lt/virtualtour

GPS duomenys:
479126, 6073636 (LKS)
54.79853, 23.675372 (WGS)
54° 47' 54.71", 23° 40' 31.34" (WGS)

Šeimininkai

Gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2009 m.
LKTA narys nuo: 2009 m.
Poilsio zonos teritorija: 6.9 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 54.79853° 23.675372°
 

Paaiškinimas važiuojantiems iš Kauno:

1. Važiuojame Garliavos link, Garliavoje už Maximos prie pirmo šviesoforo sukame į dešinę, J. Lukšos g.

2. J. Lukšos g. važiuojame tiesiai, pervažiuojame viaduką, atsiduriame Mastaičiuose. Važiuojame toliau tiesiai, pravažiuojame žiedą (apie 5 km nuo Mastaičių), privažiuojame gyvenvietę Pažėrai (apie 4 km nuo žiedo).

3. Pažėruose sukame dešiniau prie ženklo "Kazlų rūda 15 km", važiuojame tiesiai (per mišką) 3,4 km, tada po kaire puse matote iškabą "Kaimo turizmo sodyba - Vilaitė".

 

Štai, Jūs jau vietoje, gero poilsio!

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Kiti atsiliepimai:
Viktorija ir Ernestas, 2011-12-06
Pareigos: jaunieji
Dekojame dekojame dekojame dar karta uz musu sventes vieta, puiku maista, minkstas lovas ir nerealu aptarnavima! :) Visi geriausi atsiliepimai nuo musu :)
Lauryna U., 2011-11-06
Labai smagi vietele. Sventeme cia vaiko 3-aji gimtadieni. Vaikam tinkamas krantas maudynems, daug erdves. Man kaip mamai labai patiko, kad aplinka tvarkinga, daug vietos, gerai matai ka veikia tavo vaikas, kad ir atokiau gerdama sau kavute..Pliusas tas, kad sodyba galima issinuomoti tik vienam vakarui, o tai ir nebrangiai kainuoja ir gali pasikviest i savo vaiko gimtadieni daug mazuju draugu. Mes dar buvom issinuomave ir atsiveze pripuciama batuta cia. Zodziu, gimtadienis sitoj sodyboj buvo super, o vaikas iki siol klausineja, kada vel bus gimtadienis ir kada vel svesim ji toj sodyboj:)
Irma, 2011-10-10
Trys dienos praleistos sodyboje mūsų kompanijai liko kaip puikus prisiminimas. Tinklinio, futbolo aikštelės leido ne tik vaikams, bet ir tėveliams patobulinti žaidimų įgūdžius ;-) Patiko pačios sodybos teritorijos erdvės, o kur dar tvarkingas tvenkinys, maudynės, vakariniai pasisėdėjimai ant tvenkinio kranto (lauko baldai liux)... Atmosfera tikrai labai šilta bei puikiai nuteikianti. Gyvenimo sąlygos taipogi nudžiugino, taip patogiai išsimiegoti galima tik savo namuose :) Virtuvė - vėlgi, kaip namie. Geografiškai geroje vietoje - patogu visiems sulėkti iš įvairių Lietuvos kraštų. Tikrai, jau dabar kalbame, kad norėtume ten sugrįžti dar ir dar, įpūdžiai liko neišdildomi. Išvažiuoti nesinorėjo absoliučiai. Atrodo būtume galėję ten būti ir būti.
Rima, 2011-10-03
Neseniai atsventem mano jubilieju. Aplinka, ne tik lauke, bet ir viduj patiko ir mums, ir sveciams. Visi gyre geras lovas, as ir keltis nenorejau- taip patogiai issimiegojau :). Labai jauku, svaru, tvarkinga ir ne taip senoviska, kaip kitur kad buna sodybose. Dideli langai, labai grazus vaizdas pro juos. Malonu buvo bendrauti ir su paciu savininku.
Paulius Arasimavicius, 2011-07-25
Organizacija: sodyba "Vilaitė"
Pareigos: savininkas
kondicionierius nuo 2011 vasaros puikiai dirba (pokylių salėj), tad viena problema išspręsta ;-)
Tomas K., 2011-07-07
Šioje sodyboje šventėme draugo vestuves. Mano galva, įrengta vidutiniškai, tačiau tai nerei6kia - jog bloga. Aplinka sutvarkyta pretenzingai. Išplanavimas gan gerai apgalvotas. Randasi prie pat prūdo, naktį aplink jį uždegami žibintai, atrodo gražiai. Salė talpina apie 35 žmones, manau, daugiau netilptų. Kas liečia maisto gaminimą ir stalų nurinkimą, galėčiau parašyti aukštus įvertinimus, buvo skanu, o tušti buteliai buvo tučtuojau išnešami. Nakvoti teko palėpėje, kur sukrauta apie 10 lovos čiužinių, negalėčiau pasakyti, kad jie nebuvo patogūs. Trūkumas, jog palėpėje tėra vienas stoglangis, tai minusas, nes vasara mažokai oro, ypač kai už lango 30 laipsniu, o patalpoje miega 10 svečių. Be to, dar vienas trūkumas, jog nėra sodyboje kondicionieriaus. Per karščius, kai sėdint marškiniai kiaurai permirkę nesinori daryti papildomų judesių. Na, bet čia - ko gero - visuotinė LT sodybų problema. Investuojama daugiau ar mažiau, bet apie paprasčiausią klimato kontrolę pamirštama. Juk šiais laikais galima įrengti iš bėdos ir mobilųjį kondicionierių. Na, bet nepaisant kritikos, sodyboje praleistas laikas buvo malonus. Ne mažaje dalimi prie to prisidėjo sodybos kolektyvas ir, be abejo, gera nuotaika:-)
Justinas Obelevicius, 2009-09-30
Labai šauni sodyba su gražia aplinka ir šauniu kolektyvu. Didelis dėkui šeimininkams už puikų laiką!!!
Užimtumo kalendorius