Sodyba „Svajonių Dvaras“

Award
Agroturizmo produktas

Pakeršių k., Kurklių sen., LT-29243 Anykščių raj.


Tel. nr. +370 699 88544
Mob.. +370 600 06255
Siųsti užklausą
www.svajoniudvaras.lt

Miegamų vietų: 40

Vietų šventėms: 40

Vietų be nakvynės: 50

Numerių: 4

Apgyvendinamų pastatų: 4

Vieta: 13-29

Sodyba: 390-780


18 km

5,5 km

100 km

5,5 km

6 km

15 km

0,1 km

0,05 km

0,1 km
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Internetas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra
 • Židinys

Pramogos sodyboje

 • Ekstremalios pramogos
 • Pirtys
 • Pramogos patalpose
 • Sportas, aktyvus laisvalaikis
 • Vandens pramogos
 • Žiemos pramogos

Kaimo turizmo sodyba įsikūrusi svajingame gamtos kampelyje geomorfologiniame draustinyje, apsupta giliojo Keršio ežero ir įžuvinto tvenkinio. Tai vieta, kurioje galėsite pabraidyti po savo svajonių pievą, kurioje gal būt pagausite savo svajonių žuvį, kurioje galite išmokti savo svajonių šokį, ir kurioje, spragsint nakties laužo liepsnai, galite atrasti savo svajonių žvaigždę ar šiaip pasvajoti... Visa tai kartu - sodyba "Svajonių Dvaras"!

Kaimo turizmo sodyba "Svajonių Dvaras". Tai erdvi pokylių salė ir maitinimo paslaugos, 4 poilsiniai rąstiniai nameliai su visais patogumais, šalia automobilių parkavimo aikštelė, garinė pirtis ant ežero kranto, biliardinė, universali, tikrų išmatavimų krepšinio, tinklinio, teniso aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė, šaudymas iš lanko, lieptas, valtys, žvejyba.

https://www.youtube.com/watch?v=42WiIAoHuQE

Sodyba vestuvėms. Kviečiame atšvęsti vestuves ir kitas šventes atnaujintoje pokylių salėje iki 50 asmenų,  galime apnakvyndinti iki 40 asmenų. Teikiame profesionalias maitinimo paslaugas. O mūsų dovana Jauniesiems - vestuvinio šokio pamokos!!!

https://www.youtube.com/watch?v=OQh2d0TenPk

Atostogos sodyboje. Tam skirti 4 nameliai - numeriai. ("Žvejo" namelis iki 3 vietų, "Dvynys Nr.1 iki 6 vietų, "Dvynys Nr.2" iki 8 vietų ir poilsio apartamentas "Po klevu" iki 10 vietų). Atostogų metu galėsite žvejoti, plaukioti valtimis, maudytis ežere, žaisti krepšinį tinklinį, tenisą, biliardą, šaudyti iš lanko. Pagal pageidavimą galime teikti maitinimą (pusryčius, pietus, vakarienę). Mes visada Jūsų laukiame!

Sodyba mokymams - konferencijoms. Ekranas, projektorius, konferencinė lenta, bevielis internetas, maitinimas, 22 miegamos vietos įmonei. 

Kaimiška naminė duona. Sodyboje kepama 4 rūšių natūralaus raugo naminė duona tikroje kaimiškoje molinėje krosnyje. 

Pramogos sodyboje. Garinė pirtis ant ežero kranto, žvejyba ežere ir tvenkinyje, valtys, krepšinis, tinklinis, tenisas, šaudymas iš lanko. Sodyboje rengiami biliardo turnyrai. Įrengta biliardinė su profesionaliu 12 pėdų rusiško biliardo stalu. Galima užsisakyti biliardo pamokas, kurių metu padėsime atrasti tikrojo biliardo žavesį. Suprasite, kad biliardas tai subtilus ir intelektualus žaidimas.

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai, vokiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2007 m.
LKTA narys nuo: 2008 m.
Poilsio zonos teritorija: 4 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.3525456° 25.0770951°
 

Kelyje Kaunas-Utena už 91 km, ties gyvenviete Staškūniškis sukti į dešinę ir per  Staškūniškį važiuoti 4,5 km iki ženklo "kaimo turizmo sodyba" ir sukti į kairę.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Kiti atsiliepimai:
Gintaras, 2011-12-04
Pareigos: Sodybos šeimininkas
2011-jų Metų žuvį sugavo mūsų nuolatinis sodybos svečias Artūras Zdanavičius. Mūsų ežere jis sugavo lydeką, kuri svėrė 12,9kg! Foto galima rasti fotogalerijoje, skyrelyje poilsis žvejams.
Darius, Olga ir Einoras, 2011-08-14
Svajonių Dvaro sodyboje tikrai buvo nuostabios atostogos. Labai patiko aktyvesnis poilsis. Pasimėgavome pirmąkart lauko teniso žaidimu, rusiškas biliardas labai patiko, jam skirta net atskira patalpa su visa atributika netgi kondicionieriumi, jeigu kartais lytų maloniai gali leisti laiką biliardinėj. Ežeras žvejybai labai tinkamas, ypač paplaukus su valtimi į ežero pakraštį galima sau spiningauti ar skritulius sudėti, vieta tiesiog ideali lydekoms žvejoti. Labiausiai įsimintinas momentas: tykus vakaras su meškere rankoje, leidžiasi saulė, kerintis praskrendančių gervių klyksmas sukuria nepakartojamą harmoniją... Nėra jokių įkyrių uodų ir mašalų.
Indre, Lina, Austeja ir Dovydas, 2011-07-15
Savaitė Svajonių Dvaro sodyboje buvo nuostabiausios atostogos, kokias mes ir mūsų vaikai esame turėję. Krepšinio, teniso aikštelė leido vaikams susipažinti su šiomis sporto šakomis bei patobulinti įgūdžius; valčių pasirinkimas - pajusti irstymosi ežeru malonumą; nuostabi gamta bei didžiulės erdvės suteikė veiklos laisvės; o kur dar maudynės.... Atmosfera tikrai labai šilta bei puikiai nuteikianti. Šeimininkų svetingumas bei geranoriškumas irgi žavi - kaip jie moka prieiti prie kiekvieno svečio, pasidomėti ar viskas gerai, papasakoti kokią įdomią istoriją ar tiesiog savo buvimu parodyti, kad esi čia laukiamas :) Gyvenimo sąlygos taipogi nudžiugino, taip patogiai išsimiegoti netenka net savo namuose :) Kas maloniai nustebino - kad visai nebuvo įkyrių vabzdžių, uodų, kurie trukdytų šiltais vakarais sėdėti terasoje ar pavėsinėje bei mėgautis pašnekesiais, niekur neskubant ar nesibaiminant, kad liksi sukandžiotas :) Tikrai, jau dabar kalbame, kad norėtume ten sugrįžti dar ir dar, įpūdžiai liko neišdildomi. Išvažiuoti nesinorėjo absoliučiai. Atrodo būtume galėję ten būti ir būti. O dar - ši sodyba yra ir geografiškai geroje vietoje - netoliese Anykščių šilelis, Puntukas, galima ramų poilsį trumpam paįvairinti ir kelione į istorines Lietuvos zonas. Taigi, labai tikimės, kad turėsime galimybę sugrįžti ten dar ne kartą :)
Андрей, Юля и Соня, Санкт-Петербург, 2010-09-04
Отдыхали семьей с 9-летним ребенком. Провели незабываемую неделю в этих красивейших местах. Живописная природа, радушные и отзывчивые хозяева, комфортабельные условия проживания. Дома в усадьбе построены в деревенском стиле, но со всеми современными удобствами, оборудована площадка для игры в баскетбол, теннисный корт, есть бильярдная, можно попариться в литовской баньке на берегу озера. Есть отличный пруд для рыбалки, где водится много карпов. В соседнем хозяйстве можно брать свежее вкусное молоко. До всех туристических мест можно добраться за 15-20 минут на машине. Собираемся приехать на зимние каникулы и рекомендуем всем друзьям и знакомым эту усадьбу для отдыха.
Gintare ir Mantas, 2010-03-31
Norime padekoti seimininkams uz vestuves, uz demesinguma. Visi gyre vaises ir muzikantus. Aciu! Ir ypatingas aciu uz ismokyta jaunuju valsa:-)
Artūras Zdanavičius, 2010-02-05
Organizacija: UAB "Inter Forma"
Pareigos: Komercijos direktorius
Šioje sodyboje atostogauju ir ilsiuosi jau trečią vasarą. Mano ir šeimos atsiliepimai yra kuo nuoširdžiausi ir šilčiausi. Teko lankytis ir kitose panašiose poilsio vietose, tačiau tik čia mes atradome ir pajutome tą nepakartojamą "aurą" taip reikalingą poilsiui ir atsipalaidavimui. Puikus ežeras žvejams, pats esu pagavęs karpį - 8 kg, lydekų, kuojų, karosų ir lynų . Vakare pirtelė ant ežero kranto, kepsnys ant laužo ir vyno taurė ar alaus bokalas, kas gali būti geriau... Nuostabi gamta, puikios gyvenimo sąlygos (garantuotas privatumas), protingos kainos ir nuoširdūs šeimininkai - visa tai vėl kviečia mane su šeima čia sugrįžti šią vasarą. Pabandykit - tikrai nenusivilsite !!! Ačiū Gintarui ir Virginijai už puikų poilsį pas juos. Artūras Zdanavičius.
Užimtumo kalendorius