„Rėžaliai“ Penktas sezonas

Rėžalių k., Tytuvėnų sen., Kelmės raj.


Tel. nr. +370 611 16797
Siųsti užklausą
www.5sezonas.lt

Miegamų vietų: 28

Vietų šventėms: 30

Vietų be nakvynės: 40

Numerių: 7

Apgyvendinamų pastatų: 4

Vieta: 13-20

Sodyba: 220-420


18 km

15 km

115 km

0 km

8 km

0,2 km
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas

Pramogos sodyboje

 • Pirtys
 • Pramogos patalpose
 • Sportas, aktyvus laisvalaikis
 • Vandens pramogos

Rėžalių kaimas, Tytuvėnų apylinkės seniūnija, Kelmės rajonas.

Visus atvykusius pasitiks neaprėpiamos erdvės jausmas -  plati panorama, vaizdinga vietovė, kurios neužstoja jokie pastatai ar augalai -  prieš akis atsiveria visa Padubysio erdvė. Užlipę apsižvalgyti ant kalno, atsidursite ~30 m aukštyje. Poilsio kompleksą sudaro pagrindinis namas bei trys atskiri nameliai.

Pagrindiniame name yra pokylių salė, taip pat keturi poilsiui pritaikyti numeriai su  kiekvienam kambariui skirtu wc ir dušu. Kiekvienas kambarys turi atskirą terasą. Kambaryje stovi dvi lovos ir sofa-lova.  Pagrindiniame name įrengtame rūsyje - garinė (turkiška) pirtis, sūkurinė vonia ir biliardo stalas. Visa teritorija apšviesta, trinkelėmis iškloti takeliai ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Trys mažesni nameliai su virtuvine dalimi (šaldytuvas, kaitlentė, elektrinis virdulys), poilsio zona, kurioje taip pat galima  miegoti (miegojimui pritaikytas ištiesiamas minkštas kampas), miegamuoju (dvi lovos) bei wc ir dušo kabina. Visi nameliai turi didelę lauko terasą su vaizdu, atsiveriančiu į upę ir išdėstyti taip, kad visi svečiai turėtų kuo daugiau privatumo.

 • Papildomos pramogos: pasiplaukiojimas baidarėmis, sūkurinė vonia.
 • Iš viso su nakvyne telpa 28 žmonės.
 • Poilsiautojai laukiami visus metus.

 

Šeimininkai

Gyvena tame pačiame pastate
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2007 m.
LKTA narys nuo: 2007 m.
Poilsio zonos teritorija: 21 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.6499789° 23.0788809°
 

Rėžalių kaimas, Tytuvėnų apylinkės seniūnija, Kelmės rajonas.

Iš Vilniaus ir Kauno reikia važiuoti autostrada link Klaipėdos iki Raseinių. Sukti į Raseinius, važiuoti iki bažnyčios, ten yra rodyklė į Baisiogalą, Šiluvą. Reikia važiuoti link Šiluvos, ją pravažiuoti. Privažiuoti Tytuvėnus. Tytuvėnuose sukti link Kelmės ir pravažiavus Pavydus (maždaug 8 kilometrai nuo Tytuvėnų), Dubysos dauboje, nepervažiavus tilto per upę sukti į dešinę, į žvyrkelį (yra kaimo turizmo ženklas su "Penkto Sezono" užrašu). Žvyrkeliu važiuoti maždaug 6 kilometrus tada pamatysite žoliniais stogais dengtus namelius. Jau atvažiavote :)

Iš Šiaulių reikia važiuoti į Kelmę. Tada link Tytuvėnų. Neprivažiavus Pavydų, nusileidus nuo kalniuko Dubysos dauboje, pervažiavus tiltą sukti į kairę, į žvyrkelį (yra kaimo turizmo ženklas su "Penkto Sezono" užrašu). Žvyrkeliu važiuoti maždaug 6 km. tada pamatysite žoliniais stogais dengtus namelius. Jau atvykote :)

Iš Klaipėdos reikia važiuoti autostrada iki Kryžkalnio. Tada reikia važiuoti į Kelmę. Tuomet link Tytuvėnų. Neprivažiavus Pavydų, nusileidus nuo kalniuko Dubysos dauboje, pervažiavus tiltą sukti į kairę, į žvyrkelį (yra kaimo turizmo ženklas su "Penkto Sezono" užrašu). Žvyrkeliu važiuoti maždaug 6 km. tada pamatysite žoliniais stogais dengtus namelius. Jau atvažiavote :)

 

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai