Sodyba „Padumbliai“ Penktas sezonas

Padumblių k., Kapčiamiesčio sen., Lazdijų raj.


Mob.. +370 611 16797
Siųsti užklausą
www.5sezonas.lt

Miegamų vietų: 48

Vietų šventėms: 50

Vietų be nakvynės: 60

Numerių: 7

Apgyvendinamų pastatų: 4

Vieta: 13-15

Sodyba: 350-850


30 km

3 km

125 km

3 km

3 km

0,2 km

0,2 km

0,05 km
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra

Pramogos sodyboje

 • Pirtys
 • Sportas, aktyvus laisvalaikis
 • Vandens pramogos

Sodyba yra Veisiejų regioniniame parke, Ilgininkų hidrografiniame draustinyje. 

Visus atvykusius pasitiks jaukus, kvepiantis pušynas paežerėje.  Sodyba ribojasi su Pastovio ežeru ir Ančios upe. Sodybos nameliai išdėstyti jaukiu lanku, kas suteikia šiltumo jausmą. Į ežero pusę atsiveriančios lauko terasos leis grožėtis gamta, bet kuriuo metų laiku. Visi nameliai dengti nendriniais stogais.

Pagrindiniame name yra pokylių salė, taip pat keturi poilsiui pritaikyti numeriai su kiekvienam kambariui skirtu wc ir dušu. Kambaryje stovi po tris lovas ir sofą-lovą, viename miegamąjame yra dvigulė lova. Siūlome pasinaudoti tradicine pirtimi ant ežero kranto. 

Trys mažesni nameliai su virtuvine dalimi (šaldytuvas, kaitlentė, elektrinis virdulys), poilsio zona, 2 arba 3 miegamieji kambariai bei abiejuose aukštuose įrengti vonios kambariai (wc ir dušo kabina arba vonia). Visi nameliai taip pat turi balkoną ir lauko terasą ir išdėstyti taip, kad visi svečiai turėtų kuo daugiau privatumo.

 • Papildomos pramogos: pasiplaukiojimas baidarėmis, kubilas.
 • Iš viso su nakvyne telpa 50 žmonių + galimybė pristatyti ištiesiamas lovas.
 • Poilsiautojai laukiami visus metus

 

Šeimininkai

Gyvena tame pačiame pastate
Šeimininkai kalba angliškai, lenkiškai , rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2008 m.
LKTA narys nuo: 2008 m.
Poilsio zonos teritorija: 18 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 54.0264381° 23.6778132°
 

Padumblių km., Lazdijų rajonas, Alytaus apskritis

 

Iš Vilniaus reikia važiuoti link Druskininkų pro Merkinę, tada arba pro Veisiejus, arba pro Leipalingį link Kapčiamiesčio.

Jei važiuojate pro Leipalingį, tai važiuoti iki Kapčiamiesčio, miestelyje sukti į dešinę, pravažiuoti bažnyčią, išvažiuoti iš Kapčiamiesčio keliu į Veisiejus ir pavažiavus maždaug porą kilometrų sukti į miško keliuką (į dešinę). Apie 50 m. iki keliuko rasite nuorodą – „Padumbliai "Penktas Sezonas" - 1,3 km.“ Jau atvažiavote :)

Jei važiuojate pro Veisiejus, sukti į kairę link Kapčiamiesčio ir šituo keliu pavažiavus maždaug 10 kilometrų (neprivažiavus Kapčiamiesčio lentos) sukti į kairę, į miško keliuką.  Apie 50 m. iki keliuko rasite nuorodą – „Padumbliai "Penktas Sezonas" - 1,3 km.“ Jau atvažiavote :)

 

Iš Kauno reikia važiuoti į Alytų per Garliavą arba per Via Baltikos išvažiavimą (nesvarbu). Tada 130 keliu važiuoti pro Prienus į Alytų. Alytuje ties pirma sankryža sukti į dešinę link Lazdijų (132 keliu). Važiuoti iki Seirijų, tik įvažiavus pamatot dešinėje kelio pusėje benzino kolonėlę ir ties ja sukti į kairę (rodyklė rodo link Gudelių). Pravažiuoti miestelį išilgai (visada tiesiai). Lygiareikšmėj sankryžoj važiuojti vėl tiesiai. Važiuoti kalnuotu ir vingiuotu keliu, kol pravažiuosite kaimą Gegutė. Tada sankryžoj sukti į kairę ir 134 keliu važiuojat iki Veisiejų. Įvažiavus į Veisiejus pirmoje sankryžoje sukti į dešinę link Kapčiamiesčio ir šituo keliu pavažiavus maždaug 10 kilometrų (neprivažiavus Kapčiamiesčio lentos) sukti į kairę, į miško keliuką. Apie 50 m. iki keliuko rasite nuorodą – „Padumbliai "Penktas Sezonas" - 1,3 km.“

Jau atvykote :)

 

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai