Sodyba „Kaimas kryžkelėje“

Kryžiaukos k., Upninkų sen., Jonavos r.


Mob.. +370 698 44700
Siųsti užklausą
www.kaimaskryzkeleje.lt

Miegamų vietų: 30

Vietų šventėms: 40

Vietų be nakvynės: 150

Numerių: 8

Apgyvendinamų pastatų: 3

Sodyba: 400-600


0 km

10 km

0,1 km

0,1 km

0 km
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Internetas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra
 • Židinys

Atostogos žiemą – karštoje pirtyje ir gryname ore
Kol kelionių agentūros neriasi iš kailio siūlydamos tolimas ir egzotines keliones, siūlome pasidomėti galimybe pailsėti žiemą ir Lietuvoje. Trumpos atostogos savaitgalį gali būti labai naudingos stresą nuolat patiriantiems ir skubantiems miestiečiams. Kur? Jonavos rajone, šalia Kryžiaukos kaimo esančioje kaimo turizmo sodyboje.
Jau šypsotės? Puiku, dar labiau šypsositės, kaip pamatysite, kaip ši kaimo sodyba atrodo 360 laipsnių kampu. Interneto puslapyje KaimasKryzkeleje.lt galite pasižiūrėti, kaip atrodo pastatai, pirtis, kiemas.
Įsivaizduokite, kad turite laisvą savaitgalį. Norite atsiplėšti nuo miesto triukšmo ir purvo, dūmų ir viso to beprotiško judėjimo. Tam nebūtina važiuoti į tuščią Palangą, gražią turizmo sodybą galima rasti ir tarp Vilniaus ir Kauno – ramiame Jonavos rajono kaime. Atvykstate penktadienį ir išvažiuojate sekmadienį. Dieną einate pasivaikščioti, pasigėrėti gamta, sodyboje auginamais naminiais paukščiais, vakare – kepate kepsnius, šašlykus, periatės rusiškoje garinėje pirtyje, maudotės šildomame kubile lauke. Pora dienų, praleistų gamtos prieglobstyje praskaidrina sielą ir išvalo mintis nuo neigiamų dalykų ir emocijų. Tai puikus būdas turiningai praleisti savaitgalį. Yra namelis su šeimyniniais apartamentais ir terasomis, tad niekas kitas netrukdys Jūsų poilsio.
Jei norite švęsti šventes – atvykite su draugų kompanija. Pirtyje įrengėme gyvenamąsias patalpas, talpinančias iki 10 žmonių. Jei kompanija dar didesnė, rasime vietos apnakvydinti ir juos. Sodyboje gali nakvoti iki 40 žmonių. Yra pobūvių salė ir lauko pavėsinė, kuriose galima laisvai švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienius ir kitas asmenines šventes, bei organizuoti įmonės vakarėlius. Didžioji salė yra pritaikyta ir seminarams bei konferencijoms, tad laukiame ne tik pavienių poilsiautojų, bet ir įmonių. Galime pasirūpinti maitinimu.
„Kaimas Kryžkelėje“ sodyba veikia ištisus metus. Šalia esantys ežerai, miškas ir ramybė visada yra sodybos kaimynystėje.
Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis ir papasakosime visas detales. Prieš tai dar kartą rekomenduojame užsukti į mūsų interneto puslapį www.kaimaskryzkeleje.lt, kur skyrelyje „Virtualus Turas“ galėsite pasižiūrėti į mūsų sodybą iš visų pusių specialiose 360 laipsnių panoraminėse nuotraukose.
 

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, lenkiškai , rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2009 m.
LKTA narys nuo: 2010 m.
Poilsio zonos teritorija: 1 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.135736° 24.458981°
 

Detalų žemėlapį rasite mūsų sodybos internetiniame puslapyje www.kaimaskryzkeleje.lt

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai