Sodyba „Gudašiai“ Penktas sezonas

Gudašių km., Aukštadvario sen., Trakų raj.


Mob.. +370 611 16797
Siųsti užklausą
www.5sezonas.lt

Miegamų vietų: 54

Vietų šventėms: 50

Vietų be nakvynės: 50

Numerių: 8

Apgyvendinamų pastatų: 4

Vieta: 13-15

Sodyba: 450-850


5 km

5 km

76 km

4 km

8 km

0 km

0 km
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas

Pramogos sodyboje

 • Pirtys
 • Pramogos patalpose
 • Sportas, aktyvus laisvalaikis
 • Vandens pramogos

  Regioniniame parke,  hidrografiniame draustinyje, įsikūrusi „Gudašių“ sodyba. Sodyba atokiai nuo miesto triukšmo, miško apsuptyje... Ant kalvos, netoli ežero kranto, Jus pasitinka jaukūs, mediniai nameliai, nendrėmis dengtais stogais. Namelių antruose aukštuose įrengtuose balkonuose Jūs galite grožėtis nuostabiu, į miškingą ežero pakrantę atsiveriančiu gamtovaizdžiu.

Pagrindiniame name yra konferencijų-pokylių salė, taip pat penki poilsiui pritaikyti numeriai su kiekvienam kambariui skirtu wc ir dušu. Pagrindinio namo pirmame aukšte įrengti darbuotojų kambariai, salė, rūsyje - turkiška pirtis, sūkurinė vonia ir salė su židiniu bei biliardo stalu.  Visa teritorija apšviesta, trinkelėmis iškloti takeliai.

  Trys mažesni nameliai su virtuvine dalimi (šaldytuvas, kaitlentė, elektrinis virdulys), poilsio zona, 3 miegamieji kambariai (2 antrame aukšte, kurių kiekviename stovi dvi lovos ir sofa-lova; taip pat vienas miegamasis pirmame aukšte) bei abiejuose aukštuose įrengti vonios kambariai (wc ir dušo kabina arba vonia). Visi nameliai taip pat turi lauko terasą ir išdėstyti taip, kad visi svečiai turėtų kuo daugiau privatumo.

 • Papildomos pramogos: pasiplaukiojimas valtimi,  kubilas, sūkurinė vonia.
 • Iš viso su nakvyne telpa 50 žmonės + galimybė pristatyti ištiesiamas lovas.
 • Poilsiautojai laukiami visus metus.

Atvykę pas mus  rasite miško ramybę ir puikų poilsį gamtoje! Norime, kad atkreiptumėte dėmesį į tai, jog svečių patogumui, besiilsintiems pas mus, už įrankius, indus, patalynę su užvalkalais, vonios rankšluoščius, 1,5 val. pirties, 1,5 val. biliardo, valtį, šašlykinę, glėbį malkų papildomai mokėti nereikės, nereikės nieko skaičiuoti, juk Jūs ilsitės…

 

Penktas sezonas – skaniausias poilsio kąsnis.

info@5sezonas.lt

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, lenkiškai , rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2008 m.
LKTA narys nuo: 2008 m.
Poilsio zonos teritorija: 18 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 54.5413607° 24.5976941°
 

Gudašių kaimas, Aukštadvario sen., Trakų r.

Važiuojant i š Vilniaus pro Trakus: Iš Vilniaus pusės įvažiavus į Trakus, važiuojame pagrindiniu keliu, kairėje pusėje matome Lukoil'o degalinę, privažiuojame Y formos sankryžą, kurioje sukame į kairę. Važiuojame Aukštadvario kryptimi, kol pravažiuojame Onuškio miestelį ir, antrame kilometre, sukame Jučionių kryptimi - įvažiuojame į žvyrkelį. Žvyrkeliu važiuojame apie 6,2 km. - pravažiuojame Ramanavą, Nupronis, kairėje puseje matysime kaimo parduotuvėlę, Aukštadvario regioninio parko ženklą. Prie posūkio į sodybą pamatysime vėliavą su gandru. Jau atvykote :)

Iš Kauno: greitkeliu Kaunas - Vilnius neprivažiavus Elektrėnų sukame Jonavos, Kietaviškių kryptimi ir važiuojame pagrindiniu keliu, nepasiekę Kietaviškių, sukame į kairę, Pastrėvio (golfo laukai) link. Važiuojame iki Semeliškių, kurias pravažiavę sukame į dešinę ir, 221 keliu, važiuojame Aukštadvario link. Aukštadvaryje, sankryžoje su pagrindiniu keliu, važiuojame tiesiai, Onuškio link. Nuvažiavę apie 10 km. kairėje pusėje matome posūkį į žvyrkelį - Jočionys, čia ir sukame. Žvyrkeliu važiuojame apie 6,2 km. - pravažiuojame Ramanavą, Nupronis, kairėje pusėje matysime kaimo parduotuvėlę, Aukštadvario regioninio parko ženklą. Prie posūkio į sodybą pamatysime vėliavą su gandru. Jau atvažiavote :)

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai