Algirdo ir Jolantos Gervaičių sodyba

Gedminų k., Dovilų sen., LT-96011 Klaipėdos r.


Tel. nr. +370 659 15926
Mob.. +370 687 93332
Faksas. +370 463 12393
Siųsti užklausą
www.gervaiciusodyba.lt

Miegamų vietų: 40

Vietų šventėms: 50

Vietų be nakvynės: 100

Numerių: 9

Apgyvendinamų pastatų: 3


8 km

2 km

48 km

2 km

4 km

0,005 km

73 km

0,005 km

24 km

0,005 km
Aktyvus laisvalaikis
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Internetas
 • Kita
 • Leidžiama atsivežti gyvūnus
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Vaizdo aparatūra
 • Židinys

Šiuolaikiška kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi vaizdingame Minijos upės slėnyje, apsupta senojo Šernų miško, 8 km. atstumu nuo Klaipėdos, 24 km. atstumu nuo Baltijos jūros pakrantės, Melnragės paplūdimio.

Sodybos teritorija ribojasi su Minijos upe, kuria driekiasi baidarininkų maršrutai,tad pati gamta sodybai padovanojo galimybę rūpintis baidarininkų poilsiu bei apgyvendinimu.

Poilsiautojams siūloma apsigyventi naujai rekonstruotame poilsio pastate arba rąstiniuose nameliuose su visais patogumais.

Sodybos svečiai gali naudotis krepšinio, lauko teniso, paplūdimio teniso, paplūdimio badmintono,paplūdimio tinklinio, mini futbolo, vandensvydžio,vaikų žaidimo aikštelėmis,lauko treniruokliais. Sodyboje yra pirtis (sauna su baseinu), tvenkinys, 8 įvairaus dydžio pavėsinės su šašlykinėmis.

Palei sodybą driekiasi nacionalinė dviračių trasa. Ramaus poilsio mėgėjams siūloma pasigrožėti Minijos upės vaizdais, pasivaikščioti po mišką arba ramiai pabūti gamtos prieglobstyje.

Didelė sodybos teritorija yra puikiai pritaikyta suaugusiųjų ir vaikų aktyviam poilsiui.Sodybos teritorija yra tinkama vieta organizuoti sąskrydžius, sportinius renginius, susitikimus.

Naujai rekonstruoto poilsio pastato provanso stiliaus interjeras sukurs jaukią ir neįpareigojančią aplinką. Čia galima rengti verslo renginius,konferencijas, banketus,furšetus,bendradarbių vakarones ir švęsti šventes (Naujųjų metų sutikimą,gimtadienius, krikštynas, vestuves ar kitas įsimintinas progas).Pastate veikia bevielinis WI-FI ryšys.

 

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2000 m.
LKTA narys nuo: 2003 m.
Poilsio zonos teritorija: 3,5 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.655764° 21.332402°
 

Vykstant magistraliniu keliu A1 iš Vilniaus pusės važiuoti Dovilų link per Gargždus,pravažiavus Dovilus ir kirtus Minijos upę ties Baičiais pasukti dešinėn (Šernų link), pavažiavus asfaltuotu keliu apie 200 m. ties posūkiu važiuoti žvyrkeliu tiesiai Gedminų g. per Baičių-Šernų mišką apie 3 km.

Vykstant iš Klaipėdos ar Palangos pusės iš Jakų žiedo galima važiuoti dviem kryptim: per Jakus Dovilų link ir toliau kaip auksčiau nurodyta arba važiuoti Šilutės link ir ties Klaipėdos-Šilutės kelio viaduku pasukti kairėn į kelią Rimkai-Lėbartai, važiuoti Veiviržėnų link per Ketvergius iki I-os Šernų gyvenvietės,kurioje už parduotuvės ir  gyvenamojo namo pasukti kairėn į Gedminų g. ir važiuoti tiesiai žvyrkeliu per Šernų mišką 2 km.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai