Sodyba „Duburiai“

Duburių vs., Vidiškių sen., LT-20186 Ukmergės raj.


Tel. nr. +370 601 02660
Mob.. +370 601 02660
Siųsti užklausą
atostogoskaime.lt/sodyba-duburiai

Miegamų vietų: 42

Vietų šventėms: 70

Vietų be nakvynės: 100

Numerių: 2

Apgyvendinamų pastatų: 3

Vieta: 8-30

Sodyba: 200-990


3 km

2 km

73 km

2 km

2 km

0,38 km

0 km
Poilsis su šeima
Gamtą tausojanti sodyba
Šeimos šventės
Verslo renginiai
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

 • Draudžiama atsivežti gyvūnus
 • Draudžiama rūkyti viduje
 • Dušas
 • Kita
 • Maitinimas
 • Muzikos aparatūra
 • Pritaikyta vaikams
 • Sąlygos konferencijoms ir seminarams
 • Sąlygos švenčių organizavimui
 • Tualetas
 • Židinys

Kaimo turizmo sodybą "DUBURIAI" rasite Dūkstynos miške, prie Šventosios krantų (~350 m. iki upės). Nuostabios gamtos prieglobstyje Jūsų laukia trys poilsiautojams skirti naujai įrengti namai. Visi jie turi įvairaus tipo pirteles, lauko kepsnines, terasas, židinius, jaukius miegamuosius bei pobūvių salę, japonišką pirtį-kubilą. Sodybos vizitinė kortelė-statinės, žiemą vasarą suteikiančios svečiams visą glėbį gerų emocijų. Visi namukai yra skirtingų dydžių, pritaikyti tiek masinėms šventėms, tiek ramiam šeimų poilsiui. Sodybos svečiams bus pasiūlyta įvairių pramogų: tinklinis, badmintonas, krepšinis, dviračiai, baidarės, keturračiai. Mažųjų poilsiautojų laukia jauki ir saugi žaidimų aikštelė su smėlio dėže ir sūpuoklėmis, hamakai.
Jums pageidavus, bus pasirūpinta gardžiu, šviežiu maistu. Galima gamintis ir patiems.
Laukiame individualių bei kolektyvinių užsakymų !!!

P. S. Turime renginių organizatorius (laisvai kalbančius ir anglų kalba), kurie galėtų pasiūlyti savo programą bei pravesti šventes, temines vakarones, vaikučių gimtadienius.

Šeimininkai

Gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2008 m.
LKTA narys nuo: 2008 m.
Poilsio zonos teritorija: 2210 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.2639120° 24.8309640°
 

 

  Važiuojant automagistrale (A2) Vilnius-Panevėžys, ties Ukmerge pervažiuoti per Šventosios upės tiltą, toliau už tilto dar reikia važiuoti kelis šimtus metrų automagistrale (kelio kilometražo ženklas rodo "73"). Ten yra posūkis į dešinę (į mišką) ir užsukus dar reikia važiuoti toliau 1 km tiesiai miško keliuku. Sodybą pamatysite dešinėje keliuko pusėje.
  Važiuojant keliu (A6) nuo Ukmergės link Utenos pravažiavus sankryžą (kurią kerta automagistralė (A2), jūs palendate po automagistralės tiltu) reikia važiuoti tiesiai dar apie 1 km: pravažiuojami autobusų sustojimai iš abiejų kelio pusių (sustojimas - Dūkstynos kapinės) tada dar toliau tiesiai važiuoti kelis šimtus metrų, pamatysite dešinėje kelio pusėje didelį plakatą baltai-mėlynos spalvos su užrašu "Europos sąjungos parama..." ir iškarto už jo yra ir sodybos kelio ženklas (juodas nameliukas, o apačioje parašyta 1,8km ir rodyklė į dešinę) tenbus posūkis į dešinę (į mišką),  paraleliai to keliuko eina dujų trasa su geltonais stulpeliais ir tuo keliuku visada važiuoti tiesiai. Pats keliukas paskui sukasi dešiniau ir privažiuojate sodybą. Mišku važiuoti teks apie 1,8 km.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Šios sodybos specialus pasiūlymas

Edukacinė advento programa "Kalėdų angelo sapnas"

Kviečiame 1-5 klasių mokinius ir jų mokytojas į 3 val. šventę sodyboje, kurios metu Jums dovanosime: Apsnigto advento vainiko paslaptingą istoriją; Kalėdinių žibintų stebuklą; Cukruotą advento kalendorių; Spektaklį-pasaką "Žvaigždžių malūnas"; Kelionę po melsvai žydinčios pūgos labirintus; Kalėdinę fotosesiją; Ir vaišes: imbierinę arbatą, spanguolių kisielių ir burnoje tirpstantį aguonų pyragą su džiovintais vaisiais. Jus pasitiks ir išlydės senis Kalėda.

Kaina vaikui: 25eur (nuo 20 klasės auklėtinių), mokytojams ir keliems atlydėjusiems tėveliams mokesčio nėra.

Akcija vestuvėms ir šeimų šventėms !!!

Rezervuokite sodybą kitų metų vasaros sezonui dabar ir gaukite pirties malonumus dovanų. Visos sodybos nuoma savaitgalio parai (42 miegamos vietos) : 750-950eur, Didžiojo namo nuoma (29 miegamos vietos) : 650- 800eur, plius didžioji pirtis su šalto vandens bačkomis - DOVANŲ (vienas paruošimas). Pokylių salė talpina iki 60 svečių. Į kainą įskaičiuota: patalynė, po 2 rankšluosčius, erdvi salė, šašlykinė, visi reikiami indai, šašlykinės įrankiai, du komplektai staltiesių, malkos židiniams ir šašlykinei, asmens higienos priemonės ir kitos smulkmenos jūsų patogumui...

Pokylių nuotraukų yra facebook: Sodyba "Duburiai" albume "Vestuvės ir jubiliejai duburiuose".

P. S. Turime puikius renginių organizatorius, šventės vedančiąją (laisvai kalbančią ir anglų kalba) bei didžėjų už tikrai patrauklią kainą, floristę, transportą su mandagiais vairuotojais, skanų ir puošnų maistą gaminančias šeimininkes (vestuvių ir jubiliejų 2 dienų prašmatnūs maisto stalai su puošimu ir aptarnavimu - iki 35eur/1žm.) Organizuojame orientacinę-pramoginę visos dienos programą po miškus ir upes su vadovu: išdrįskite ir pabandykite – nesusižavėjusių neliks. Galime pasiūlyti žygius baidarėmis ir plaustais...

Nuolaidos !!!

Užsisakykite sodybą arba didijį namą:

iš penktadienio į šeštadienį ir gaukite 20% nuolaidą,

užsisakius darbo dienomis - gausite 35% nuolaidą ,

užsisakius be nakvynės - gausite 50% nuolaidą

nuo šeštadieninių nuomos kainų.

Užimtumo kalendorius