Sodyba „Raudonkalnis“

Vilties g. 51, Mankiškių k., Radviliškio r.


Tel. nr. +370 614 47957
Siųsti užklausą
www.raudonkalnis.lt

Miegamų vietų: 8

Vietų šventėms: 15

Vietų be nakvynės: 15

Numerių: 3

Apgyvendinamų pastatų: 1

Sodyba: nuo 200


15 km
Pažintinis poilsis
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Sveikatingumo sodyba
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

  • Dušas
  • Internetas
  • Kita
  • Leidžiama atsivežti gyvūnus
  • Muzikos aparatūra
  • Tualetas

Kaimo turizmo sodyboje „Raudonkalnis“ nuomojama lietuviška pirtis, turkiška pirtis, kubilas, teikiamos pirtininkų paslaugos, atliekamos SPA procedūros. Sodybos šeimininkai Daiva ir Aurimas Veseckai yra lietuviškos pirties mylėtojai ir propaguotojai. Jie aktyviai dalyvauja Lietuviškos pirties bičiulių veikloje.

„Raudonkalnio“ sodyboje, jaukiame vienkiemyje prie tvenkinio, apsupto didingų liepų ir ąžuolų, pasimėgauti malonumais galima tradicinėje lietuviškoje pirtyje, kuri šildoma periodinio kūrenimo krosnimi. Tokio tipo pirtis nuo seno vadinama „baltąja“. Temperatūra pirtyje visada yra komfortabili, Jums bus jaukiai šilta, vis atsklindantis garas teiks malonius pojūčius. Šioje pirtyje yra atliekamas kūno šveitimas, vanojimas naudojant įvairias (-ų) augalų vantas, dedamos kaukės, taikoma muzikos ir aromatų terapija.

Lietuviškos pirties bičiulių draugija pagal projektą „Gera pirtis“ apžiūrėjo mūsų pirtį ir suteikė „Labai geros pirties“ įvertinimą.

Pasilepinus pirtyje, sodyboje puikiai pailsėsite gamtos apsuptyje, erdvioje terasoje ar poilsio kambaryje. Su draugais galėsite pažaisti pliažo tinklinį. Yra visa reikalinga virtuvės įranga, taip pat galima išsikepti šašlykų.

Sodyboje „Raudonkalnis“ organizuojamos edukacinės pirties programos ir atliekami idividualūs vanojimai. Išsamesnę informaciją apie tai rasite svetainėje.

Maloniai laukiame Jūsų!

Daugiau informacijos apie mus rasite socialinio tinklo Facebook paskyroje

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2016 m.
LKTA narys nuo: 2016 m.
Poilsio zonos teritorija: 1.6 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.851578° 23.436175°
 
Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Šios sodybos specialus pasiūlymas

Pirties programa "Atgaiva kūnui ir sielai"

Jums bus atliktas kūno šveitimas druska, vanojimas vantomis, kaukė, taip tap mėgausitės augalų aromatais ir pasinersite į atpalaiduojančių garsų jūrą. Kaina asmeniui tik 45 Eur jei programoje dalyvauja 8 asmenys.

Edukacinė programa „Pažink lietuvišką pirtį“

Programos metu susipažinsite su įvairių augalų vantomis ir išmoksite vaikyti garą. Taip pat degustuosite augalų aromatus, sužinosite kaip pirtyje naudoti druską, augalus, medų. Patirsite nepakartojamus pojūčius šilumos apsuptyje. Kaina 150 eurų.

Edukacinė programa "Muzikos garsai pirtyje"

Šią programą sudaro pirmo garo ritualas, odos šveitimas druska ir muzikos garsų terapija. Susipažinsite su kalimba, lietaus lazda, griaustinio būgnu, Tibeto dubenėliais, gongu ir karatalais. Kaina 150 eurų.

Edukacinė programa dviems „Mudu abudu“

Programos metu mėgausitės pirmu garu, šildysite kojas vaistažolių vonelėje, ragausite vaistažolių arbatą, jums bus atliktas kūno šveitimas druska, vanojimas, aromatų, muzikos garsų terapija, mėgausitės kūno kauke. Kaina 200 eurų, į kurią įeina nakvynė dviems.