Sodyba „Gintarinė rasa“

Inkartai, Utenos sen., LT-28012 Utenos r.


Tel. nr. +370 686 48394
Siųsti užklausą
www.atostogoskaime.lt/rasossodyba

Miegamų vietų: 18

Vietų šventėms: 25

Vietų be nakvynės: 25

Numerių: 4

Apgyvendinamų pastatų: 1

Sodyba: 105-435


8 km

1,5 km

8 km

0,05 km
Ramus poilsis
Poilsis su šeima
Šeimos šventės
Apie sodybą

Sodyboje teikiamos paslaugos

  • Draudžiama atsivežti gyvūnus
  • Draudžiama rūkyti viduje
  • Dušas
  • Kita
  • Muzikos aparatūra
  • Pritaikyta vaikams
  • Tualetas
  • Vaizdo aparatūra
  • Židinys

Sodyba įsikūrusi ant Klykių ežero kranto, vaizdingoje kalvotoje vietoje.
Šiuolaikinis rąstinis namas (bendras plotas - 160 m²) su panoraminiais langais, pro kuriuos atsiveria nuostabus ežero vaizdas. Pirmame aukšte poilsio zona, židinys, moderni virtuvė su inventoriumi, WC ir dušo kabina. Antrame aukšte - keturi erdvūs miegamieji. Prie namo įrengta lauko pavėsinė su lauko židiniu - čia smagu pabūti ir lietuj lyjant, ir saulutei kaitinant.
Ant ežero kranto - lietuviška garinė pirtis su priešpirčiu, kvepianti pušimis ir beržinėmis vantomis - taip ir kviečia nusiplauti dienos rūpesčius... Į ežerą nusitiesia ilgas tiltas ant kurio įrengti suoliukai - čia galėsite pailsėti po maudynių ypač skaidriame ežero vandenyje, pažvejoti. Aplink sodybą 3 km spinduliu dar yra trys ežerai - Politiškio, Ilgio, Šeduikių. Netoli Aukštaitijos nacionalinis parkas. 
Sodyboje įrengtos krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės. Žiemą galėsite pasivažinėti rogutėmis ar slidėmis nuo smagių kalniukų, su pačiūžomis pačiuožinėti ant ežero ledo nuvalytoje aikštelėje.
Vasarą Jūsų laukia maudynės, ramus poilsis, žvejyba. Pabėkite nuo miesto šurmulio, problemų ir pasinerkite į lietuviško kaimo ramybę, kvepiančią žemuogėmis, žolynais, nušienautomis pievomis. 
Laukiame Jūsų visais metų laikais !
P.S. Išnuomojama tik visa sodyba

Šeimininkai

Gyvena ne sodyboje, o aplanko pagal poreikį
Šeimininkai kalba rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2002 m.
LKTA narys nuo: 2005 m.
Poilsio zonos teritorija: 1 ha

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.468119° 25.761575°
 

Iš Vilniaus: prieš Uteną žiede sukti į dešinę (Zarasų kryptis), važiuoti iki kito žiedo, žiede - tiesiai (Zarasų kryptis), privažiavus T formos sankryžą sukti dešinėn (Tauragnų kryptis), važiuoti 7 km iki Klykių km. Prieš pat ženklą "Klykiai" sukti į dešinę ir važiuoti 1,2km. Ežero pusėje ir matosi sodyba. Iš Kauno: įvažiavus į Uteną pirmoje sankryžoje su šviesoforu sukti į dešinę (Vilniaus kryptis), pravažiuoti sekantį šviesoforą tiesiai (Vilniaus kryptis), privažiavus žiedą - sukti į kairę (Zarasų kryptis) - toliau važiuoti, kaip ir iš Vilniaus. Iš Panevėžio: įvažiavus į Uteną važiuoti tiesiai iki pirmos sankryžos su šviesoforu, toliau važiuoti tiesiai (Vilniaus kryptis) - nuo čia žiūrėti važiavimo iš Kauno aprašymą.

Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Užimtumo kalendorius