Mokslininkų sodyba

Award
Agroturizmo produktas

Sargeliai 7, Raseinių r. LT-60443


Tel. nr. +370 699 45718
Siųsti užklausą
www.sargeliai.org
Pažintinis poilsis
Agroturizmas
Apie sodybą

Sodyba siūlo pasivaikščiojimus, žygius po miškus, Praviršulio pelkę, piliakalnius. Norintiems apsistoti - nakvynė senovinėje sodyboje. Svečiai gali pasimokinti kepti duoną, raugti varškę, pasigardžiuoti kanapių arbata, duona su kanapine druska ar medumi, paragauti avienos. Sodyboje laikomi žemaitukai ir avytės, galima su jais pabendrauti.

Sodyba rengia įvairias šventes lauke, Lietuviškas senovines šeimų apeigas. Gamina dirbinius iš molio, mokina groti lietuviškais muzikos instrumentais ir dainuoti lietuviškas sutartines.

Dr. Daiva Šeškauskaitė - dainų atlikėja, muzikantė, lektorė, apeigų vedėja ir renginių organizatorė veda lietuviškas apeigas, šventinimą, įsirašymą į merginas, vyrus, vardynas, sužadėtuves, žiedynas, vestuves, šermenis. Įvairiomis progomis koncertuoja, veda užsiėmimus, paskaitas apie lietuvių gamtos tikėjimą, pasaulėžiūrą, pasaulėjautą, mitologiją, jaunimo ir porų problemas.

Mokslininkai kviečia praleisti laisvalaikį miške, pelkėje, susipažinti su augalais, laumžirgiais. Dvi dienas tapti senaisiais lietuviais, pasinerti į švenčių apeigų pasaulį. Išmokti nors vieną lietuvišką dainą ir sutartinę. Išmokti groti nors vienu lietuvišku instrumentu. Pabūti pirmą kartą pagonių šventės dalyviu. Pagydyti sielą ir kūną. Paragauti kanapių ir gamtos teikiamų produktų. Galėsite įsigysiti kanapių produktų, avienos. Eisite į žygį, miegosite gamtoje, daržinėje ar name. Pasimėgausite pirties apeigomis.

Informacija

Poilsio zonos teritorija: a

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.478433° 23.457087°
 
Kelyje Raseiniai – Baisogala (kelio nr. 225), už 24 km žyminčio kilometražo stulpelio, sukti į kairėje esantį miško keliuką (važiuojant Baisogala – Raseiniai kryptimi prieš pat 26 km sukti į dešinę).
Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai