„Limuzinų ūkis“

Žirnainių g. 16, Stulgiai, Kelmės r.


Tel. nr. +370 606 10053
Siųsti užklausą
Pažintinis poilsis
Agroturizmas
Apie sodybą

Ne, tai ne automobiliai, tačiau šis žodis taip pat reiškia kokybę. Natūraliose kalvotosios Žemaitijos pievose auginame mėsinius Limuzinų veislės galvijus. Ūkis įkurtas 2014 metais „užsikrėtus Limuzinų virusu“. Šie galvijai sužavėjo savu ramumu, prieraišumu ir įspūdingomis augimo ir penėjimosi savybėmis. Ūkio tikslas auginti veislinius mėsinius galvijus, kurie būtų geriausi savo veislės atstovai.

Nuo pavasario pabaigos mėsiniai galvijai ganosi natūraliose pievose, vėliau nušienautose kultūrinėse pievose. Karvėms apsiveršiavus žiemos pabaigoje, iki pat rudens veršeliai būna kartu su savo mamomis, besilepindami ne tik žoliniais pašarais, bet ir motinos pienu. Ganiavos laikotarpiu galvijus ganyklose lankome kiekvieną dieną, tad mūsų laikomi galvijai draugiški, neagresyvūs ir paneigia mitus, kad mėsiniai galvijai yra pikti ir su jais negalima bendrauti.

Šio ūkio lankytojai gali sudalyvauti edukacinėje programoje "Draugiški mėsiniai galvijai ne tik maistas, bet ir bendravimo džiaugsmas", kurios metu svečiai gali iš arčiau pažinti mėsinius galvijus, sužinoti apie jų auginimo ir veisimo specifiką bei teikiamą naudą kaimui ir gamtai.

Informacija

Poilsio zonos teritorija: a

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.488996° 22.668009°
 
Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai