„Atviros dienos kaime“ dalyvis Namų restoranas "Kacės virtuvėlė"

Girelės k. 12, Kavarsko sen., Anykščių r.


Mob.. +370 618 06006
Siųsti užklausą
www.facebook.com/kacesvirtuvele1/
Kulinarinis paveldas
Apie sodybą

„Atviros dienos kaime“ metu dalyvaukite akcijoje "Gurmaniški patiekalai vidury laukų".

Akcijos metu bus galima ne tik paskanauti gurmaniškų "Kacės virtuvėlės" patiekalų, bet ir įsigyti šviežiai išrūkytos žuvies. Pietaujantiems pas mus, gurmaniška "Kacės virtuvėlės" dovanėlė (staliukus būtina rezervuotis iš anksto tel. 861806006). Svečių lauks pažintis su restorano savininkais, - smėlio menininke Jurgita Minderytė-Motiekaitė ir jos vyru Arūnu.

Namų restoranas gegužės 27 d. dirbs nuo 12 val. iki 22 val., gegužės 28 d. - nuo 12 iki 21 val.

Prieš atvykstant į sodybą, prašome susisiekti telefonu +37061806006 su Jurgita Minderytė-Motiekaitė.

Daugiau apie „Kacės virtuvėlę“:

Netikėtoje vietoje, kurioje, kaip sako klientai, „sustoja laikas”, nuošaliame sentikių kaime, kur dar stovi apleista pirmoji Lietuvoje medinė sentikių cerkvė, kiekvieną savaitę pristatomas neįtikėtinas KAIMIŠKAS meniu, kurį kuria sodybos šeimininkai — smėlio menininkė Jurgita Minderytė su vyru Arūnu. Tai — žavingoji „Kacės virtuvėlė". Čia atvykę, pamiršite mieste tvyrantį stresą ir pasinersite į šilto bendravimo bei skanaus maisto pasaulį.
Tai ir šviežios jūros gėrybės, ant mūsų stalo atkeliaujančios kiekvieną savaitę tiesiai iš Prancūzijos, Ispanijos ar Norvegijos. Tai ir pačių šeimininkų, vietoje rūkyta žuvis. Tai ir pagal šeimininkės originalią receptūrą „sukurti” šviežios žvėrienos patiekalai, gaminti kaimiškame pečiuje...
Tokių patiekalų kaip „Kacės virtuvėlėje“ neparagausite niekur kitur! O jau firminės krevetės… Anot klientų, skoniu pralenkiančios net ir Viduržiemio jūros pakrantės restoranų šefų kūrybą! Kaip sako patys namų restorano šeimininkai — „maistą mes kuriame, o ne gaminame”.
Kai atvykstate į „Kacės virtuvėlę", Jūs atvykstate pas šeimininkus į svečius. Todėl čia nerasite iš anksto paruošto ir atspausdinto meniu. Kiekvieną kartą Jurgita virtuvėje sukuria tik tai dienai skirtus patiekalus. O tai leidžia kasdien Jums pasiūlyti pačius šviežiausius produktus. Kiekvienas restorano patiekalas yra gaminamas specialiai Jums, tik po to, kai Jūs jį užsisakote.
Visi „Kacės virtuvėlės" karštieji patiekalai gaminami tik ant atviros ugnies, - t.y. ant senovinio pečiaus arba grilio. Tai maistui suteikia ypatingai natūralų skonį...
Beje, prieš važiuodami į svečius labai rekomenduojame susisiekite su šeimininkais — tam, kad įsitikintumėt, ar jie bus namuose ;) (Tel.: +37061806006).
Visiems, ieškantiems TIKRO skonio, derėtų užsukti į jaukų namų restoranėlį „Kacės virtuvėlė" — tik čia gardžiausios gurmaniškos vaišės, nuoširdus bendravimas ir ramybė.
P.S. Pas mus galima atsiskaityti ir banko kortelėmis.

Informacija

Sodyba įkurta: 2017 m.
LKTA narys nuo: 2017 m.
Poilsio zonos teritorija: a

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.434614° 24.880261°
 
Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai