„Baluošo krantas“

Ripelialaukis, LT-30224 Ignalinos r.


Tel. nr. +370 686 00815
Siųsti užklausą
www.baluosas.lt

Miegamų vietų: 28

Vietų šventėms: 31

Numerių: 10

Vieta: 10.14-17.38

Sodyba: 434.43-579.24

Pažintinis poilsis
Aktyvus laisvalaikis
Ramus poilsis
Šeimos šventės
Apie sodybą

Vienoje gražiausių Lietuvos vietų, Aukštaitijos Nacionalinio Parko centre, Baluošo kraštovaizdžio draustinyje įsikūrusi sodyba "Baluošo krantas". Galime Jums pasiūlyti net 10 numerių su visais patogumais, kuriuose gali nakvoti 28 asmenys + 3 vaikiškos vietos ir dar 4 pirties antrame aukšte. Turime 39 asmenis talpinančią pobūvių salę + 6 vietų vaikiškas stalas. Siūlome labai skanų maitinimą, turime didelię patirtį vestuvių ir jubiliejų organizavime ir salės puošyboje. Sodyboje „Baluošo krantas“ galite pasimėgauti puikia pirtimi (Bernardinų nuomone – geriausia Lietuvoje), baidarių ir kanojų nuoma, žaisti tinklinį. Apsigyvenusius sodyboje svečius nuvežame į vietą, iš kurios prasideda plaukimas Bukos upe, tekančia per visą Aukštaitijos nacionalinį parką, atplaukiant prie sodybos pirties. Aukščiausios kokybės geriamas vanduo iš 45 m gylio gręžinio. Yra galimybė pasižiūrėti sodybą 3D formate-www.relaxinfo.lt

Šeimininkai

Gyvena toje pačioje sodyboje
Šeimininkai kalba angliškai, rusiškai.

Informacija

Sodyba įkurta: 2009 m.
LKTA narys nuo: 2012 m.
Poilsio zonos teritorija: a

Svečiai priimami

Visus metus

Kaip mus rasti?

Papildoma atvykimo informacija

Sodybos koordinatės: 55.4094301° 26.0061836°
 
VILNIUS-MOLĖTAI-LABANORAS-SALDUTIŠKIS-KIRDEIKIAI-GINUČIAI-RIPELIALAUKIS
Užklausos forma
Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefono nr.*
Rezervacijos data
-
Žinutė
Spam patikra*
Atsiliepimai
Šios sodybos paskutinė minutė

Visa sodyba ateinančiam savaitg. tik 400 Eur.!!!

Birželio paskutiniam savaitgaliui (birž.30-liepos 1) visos sodybos nuoma (iki 25 svečių)Jums kainuos tik 400 Eur.!!! Pobūvių salė su audio ir vidio įranga-nemokamai, profesionali virtuvė maisto gaminimui-nemokamai , valtis, dengta pavėsinė, šašlykinė su jiešmais,anglim-nemokamai, tinklinio aikštelė su reiklinga įranga-nemokamai,taip pat restoraninis stalų serviravimas nemokamai !!!Siūlome labai skanų maitinimą,nuolaida naujom baidarėm Vista!!!Komfortabilus poilsis nuostabioje ANP gamtoje!!! Gero poilsio Baluošo pasaulyje!!!
liko: 2 dienos 17 val. 17 min.
Šios sodybos specialus pasiūlymas

Visa sodyba rugpjūčio savaitgaliui tik 450 Eur!

Rugpjūčio 25-26d.savaitgaliui savaitgaliui visos sodybos nuoma (iki 25 svečių)Jums kainuos tik 450 Eur.!!! Pobūvių salė su audio ir vidio įranga-nemokamai, profesionali virtuvė maisto gaminimui-nemokamai , valtis, dengta pavėsinė, šašlykinė su jiešmais,anglim-nemokamai, tinklinio aikštelė su reiklinga įranga-nemokamai,taip pat restoraninis stalų serviravimas nemokamai !!!Siūlome labai įdomų maršrutą baidarėm(atplauksite prie pirties),nuolaida!!!Komfortabilus poilsis nuostabioje ANP gamtoje!!! Gero poilsio Baluošo pasaulyje!!!