Asociacijos naujienos

Atostogoskaime.lt Naujienos
2017-12-11
Po nesuskaičiuojamų LKTA prezidento Lino Žabaliūno susitikimų pastarąjį pusmetį su seimūnais, LRS komitetų nariais, ministrais ir socialiniais partneriais - Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo taryba, Lietuvos verslo konfederacija, Lietuvos darbdavių konfederacija - pasiekta svarių rezultatų mokesčių reglamentavime.
2017-11-16

Kviečiame Jus į jau 14-ąjį ir paskutinį šiais metais LKTA organizuojamą seminarą ūkininkams ir turizmo paslaugų teikėjams! Seminaras vyks gruodžio 5 d. Kėdainiuose, sodyboje "Medžiotojų sostinė".

2017-11-09
Kviečiame ūkininkus ir kaimo turizmo paslaugų teikėjus į nemokamą seminarą Ankyščiuose lapkričio 21 d.
2017-11-02
2017 m. spalio 25-ąją dieną Lietuvos kaimo turizmo asociacija (Asociacija) šventė garbingą 20-ąjį veiklos Jubiliejų. Minint iškilmingą sukaktį padėkomis pagerbti ilgamečiai ir aktyvūs Asociacijos nariai.
2017-10-26
„Prieš 20 metų pradėjome kurti Lietuvos kaimo turizmo istoriją. 1997 m. rugsėjo 23 d. įsteigta Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jos steigėjais buvo 3, o nariais panoro tapti 17 kaimo turizmo verslininkų“, – iškilmingai atidarydamas Jubiliejinį renginį kalbėjo Asociacijos prezidentas Linas Žabaliūnas. Prasmingą 20 metų jubiliejų LKTA žymėjo spalio 25-ąją, surengdama iškilmingą priėmimą Kaune. Pasidžiaugti ypatinga švente atvyko daugybė LKTA narių ir svečių.
2017-09-15

Kviečiame ūkininkus į mokymus „Rinkodara mažu biudžetu. Komunikacijos kanalai elektroninėje erdvėje.“. Penki seminarai vyks skirtingose Lietuvos vietose.

2017-09-09

Įgyvendinant projektą „Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas Latvijoje - Lietuvoje“ (Nr. LLI-65), numatoma plėtoti agroturizmo produktus Interreg programos teritorijoje Latvijoje ir Lietuvoje. Kviečiame ūkius, sodybas, muziejus ir kitus objektus, kurie gali lankytojams pristatyti tradicinį ūkininkavimą, dalyvauti projekte.

2017-08-07

2016 m. vasarą pradėtas vykdyti projektas "Tradicinio lietuviško maisto gidas". Projekto tikslas - didinti Lietuvos kulinarinio paveldo žinomumą ir populiarumą.

Projektu bus siekiama viešinti Lietuvos tradicinį maistą bei, vykdant e-rinkodaros priemones, skatinti turizmo produktų bei paslaugų žinomumą šalyje ir užsienyje. Projekto metu visuose Lietuvos etnografiniuose regionuose bus surinkta ir susisteminta medžiaga apie 65 kulinarinio paveldo objektus, jų gaminimo vietas, sukurti vaizdo filmai ir foto medžiaga. Sukurtas turinys bus patalpintas svetainėje www.skoniukelias.lt.

 

2017-08-07

Seniausia iki šiol deranti Lietuvoje obelis buvo pasodinta prieš 350 metų... Jau Pirmajame Lietuvos Statute buvo numatyta bausmė už nukirstą skiepytą vaismedį... Pirmasis rekomenduojamų auginti vaismedžių veislių sąrašas carinėje Rusijoje – „Vaisių atlasas“, buvo išleistas, remiantis rezultatais iš pomologinio sodo įveisto Ignalinos krašte, Rojuje... Viduryje Grabuosto ežero yra Obuolių sala...

2017-07-27

Lietuvos kaimo turizmo asociacija su partneriais Lietuvoje ir Latvijoje dalyvauja Interreg programos projekte "Senųjų tradicinių sodo, daržo ir dekoratyvinių augalų atgimimas: Paveldo sodų turas" (Nr. LLI-181). Projekto metu bus siekiama supažindinti turistus su senosiomis lietuviškomis sodo bei daržo ir dekoratyvinių augalų veislėmis, atnaujinti turimas institutų bei muziejų kolekcijas ir padaryti jas patrauklesnes ir prieinamesnes lankytojams.

2017-06-08

Gegužės paskutinįjį savaitgalį vykusi akcija „Atviros dienos kaime 2017“ susilaukė didžiulio miestiečių susidomėjimo. Pirmą kartą tuo pačiu metu Lietuvoje ir Latvijoje vykusioje akcijoje buvo galima aplankyti daugiau kaip 190 ūkių ir sodybų: 71 mūsų šalyje ir 120 pas kaimynus latvius. Ši akcija yra viena iš priemonių, skatinančių bendradarbiavimą ir komunikaciją tarp kaimo turizmo paslaugų teikėjų, ūkininkų, bendruomenių ir amatininkų.

2017-05-30

Gegužės 24 d. Klaipėdos rajone įvyko Lietuvos kaimo turizmo asociacijos (LKTA) 20-asis sezono atidarymas! Ne atsitiktinai sezono atidarymo renginys vyko sodyboje „Radailių dvaras“. Ši sodyba Valstybinio turizmo departamento 2016 m. pripažinta sėkmingiausiu kaimo turizmo paslaugų teikėju.

 

2017-05-29

2017 m. gegužės 23 d. Lietuvos kaimo turizmo asociacijos organizuotas renginys - pažintinis turas - išvažiuojamasis seminaras „Gerieji kaimo turizmo verslo pavyzdžiai Lietuvoje“ - sulaukė 17 žiniasklaidos atstovų dėmesio, su kuriais keliavo ir aplankė sodybas Kėdainių, Šilutės ir Klaipėdos rajonuose.

2017-05-29
Jau netrukus LKTA nariai turės galimybę naudotis specialiai jiems sukurta ir pritaikyta internetine mokymosi platforma, kurios pagalba pagilins žinias informacinių ir komunikacinių technologijų srityje bei galės susikurti savo verslo internetinės rinkodaros strategiją!!!
2017-05-17
Daugiau nei 70 akcijos "Atviros dienos kaime" sodybų ir ūkių visoje Lietuvoje laukia svečių, paruošę išskirtinių pasiūlymų, programų, ekskursijų, degustacijų, paskaitų ar kitų atrakcijų.

Puslapis 1 iš 24  > >>

Specialūs pasiūlymai
Paskutinė minutė

Sodyba „Svajonių Dvaras“

Anykščių rajonas

liko: 1 d. 8 val. 20 min.

Radvilių sodyba

Anykščių rajonas

liko: 2 d. 8 val. 20 min.