Vykdomi projektai

STORIE projekto, finansuojamo pagal Erasmus+ programą, metu bus kuriama tarptautinė mokymosi programa, kuri bus visiems laisvai prieinama internete. Šio projekto tikslas – parengus mokymosi programą, pagerinti mažų kaimo kompanijų konkurencingumą ir kompetenciją turizmo produktų kūrimo ir rinkodaros srityje, plėtojant jų įgūdžius bei gebėjimus kurti, ir skatinti tvaraus turizmo produktus, pagrįstus nematerialiu kultūros paveldu.

Baltijos jūros regiono valstybių kaimiškose teritorijose vietiniai maisto gamintojai ir smulkūs  ūkininkai dažniausiai yra susikūrę į mažas šeimos verslo įmones. Projekto tikslas yra sukurti tvarų ir lankstų verslo modelį B2B (verslas verslui), kuris galėtų būti pritaikomas vietiniams maisto tinklams. Šis modelis leistų sukurti sklandžias trumpalaikes tiekimo grandines vietos ir regionų lygmeniu bei skatintų kaimo vietovėse smulkaus verslo augimą vietos maisto sektoriuje.

Europoje, taip pat Latvijoje ir Lietuvoje auga susidomėjimas senosiomis sodo augalų veislėmis ir jų perdirbimo produktais, kaip gamtiniu ir kultūriniu paveldu. Tačiau potencialūs lankytojai prarandami, neegzistuojant informacijai ir turistiniams maršrutams. Galimi gamtinio paveldo objektai nepritaikyti turistams. Projekto pagrindinis tikslas – padidinti autentiškų kolekcijų patrauklumą ir prieinamumą.

Projektas skirtas darniai kultūrinio paveldo išsaugojimo plėtrai ir kultūrinio paveldo paslaugų bei produktų skatinimui, siekiant padidinti turistų skaičių programos įgyvendinimo teritorijoje. Pagrindinis projekto tikslas yra darnaus tarpvalstybinio kultūrinio paveldo skatinimas per agroturizmo produktus programos teritorijoje Latvijoje ir Lietuvoje.

Asociacijos koordinuojamas Erasmus + projektas padės vystytis Europos turizmo sektoriui, išmaniai panaudojant skaitmeninę rinką ir IT galimybes. Juo siekiama prisidėti prie smulkaus ir vidutinio vystymo. Išskirtinis dėmesys skiriamas kaimo turizmo sektoriui, kuriame juntamas reikiamų gebėjimų, resursų ir žinių, reikalingų sukurti ar padidinti savo verslumą internetinėje erdvėje, trūkumas.           

Nuo 2013 m. vykdyti/omi projektai - visų projektų suvestinė.

Specialūs pasiūlymai

Sodyba „Duburiai“

Ukmergės rajonas

Sodyba „Poilsis Vištytyje“

Vilkaviškio rajonas

Paskutinė minutė

Sodyba „Duobys“

Molėtų rajonas

liko: 5 d. 4 val. 59 min.

Sodyba „Nieda“

Lazdijų rajonas

liko: 1 d. 4 val. 59 min.