Aktyvus laisvalaikis Trakų rajone

Valčių, baidarių, vandens dviračių nuoma
 
Mėgstantiems aktyvų poilsį Trakai bus tinkamiausia vieta. Čia prie Galvės, Skaisčio, Lukos, Navos bei Vilkokšnio ežerų Aukštadvario regioniniame parke yra įsikūrusiose poilsiavietėse, kaimo turizmo sodybose, kurios siūlo įvairias vandens pramogas – baidarės, vandens dviračiai, valtys.
 
Plaukiojimas jachta
 
Čia galima paplaukioti su 10-vietų pramoginiais laiveliais, etgnografiniu žvejų laivu “Baltis"  ir pramoginiais laivais " Akmena",  "Galvė", bei "Skaitis" . taip pat organizuojami žygiai aerovaltimi po pelkynus Trakų rajone, kuriose įspūdis toks, tarsi būtum atsidūręs Amazonės džiunglėse. 
Pažintinis - ekskursinis skrydis
 
Skrydžiai vyksta iš Paluknio aerodromo, kuris yra už 30 km nuo Trakų. Kur skristi, renkasi pats klientas — galima pakilti apžvalginiam skrydžiui ar nuskristi toliau pasigrožėti kraštovaizdžiu, o gal net prie Baltijos jūros.
 
Nakties orientaciniai žygiai
 
Atvykę poilsiautojai yra padalinami į tris mažas grupes. Visos grupelės vedamos mišku kol tam tikroje vietoje paliekama pirmoji grupė. Taip išskirstomos visos grupės tam tikru atstumu. Tuomet prasideda teisingo kelio paieškos ir įvairios užduotys.
 
Aštrių pojūčių mėgėjai savo jėgas gali išbandyti keturračiais motociklais bei sniego motociklais , Paluknyje –safari visureigiais, bei kartingais. Mėgstantiems keliauti pėsčiomis arba dviračiais – kviečiame į  Aukštadvario regioninį parką,   Užutrakio parką, Varnikus.

Jodinėjimas

Trakų rajone jodinėjimo paslaugas teikia kaimo turizmo centras „Verubė“ ir žirgininkystės klubas „ Perkūno žirgai“. Jodinėjimas tampa rajone vis populiaresnis turistų ir vietinių gyventojų tarpe. Beveik kasmet vyksta žirgų konkūrai.

Mėgėjiškai žūklė

Tiek vasarą, tiek žiemą puikios sąlygos žvejoti rajono upėse ir ežeruose. Žvejybą – kaip atskirą paslaugą jau siūlo Tarasevič kaimo sodyboje prie Navos ežero, A.Gedvilo kaimo sodyboje, verslo ir pramogų klube „ Akmeninė užeiga“ ir kitose.

Medžioklė

Komercinę medžioklę galima užsisakyti medžiotojų draugijoje arba Trakų miškų urėdijoje. 

Skraidymas

Paskraidyti skraidykle, lėktuvu, sklandytuvu, oro balionu – rajone yra puikios galimybės. Paluknyje įsikūrusiame mažųjų lėktuvų oro uoste galima užsisakyti  visas šias paslaugas.

Nardymas

Nardyti ar pasimokyti galima nardymo klube „ Lagūna“. Jau daugelis pasirenka šią turizmo paslaugą ir ją plėsti rajone labai palanku.

 

Aktyvus laisvalaikis Trakų rajone

16
21
27
28

Vieta: 20-145

Sodyba: 2300-2600

Miegamų vietų: 55

Vietų šventėms: 70

16
23
27
28

Vieta nuo 15

Miegamų vietų: 50

Vietų šventėms: 50

16
21
27
28

Vieta: 15-20

Sodyba: 250-400

Miegamų vietų: 16

Vietų šventėms: 24

16
25
27
28

Vieta: 10-30

Sodyba: 300-1500

Miegamų vietų: 50

Vietų šventėms: 130

16
25
29

Sodyba nuo 165

Miegamų vietų: 28

Vietų šventėms: 28