Aktyvus laisvalaikis Šiaulių rajone

Atostogaujant šiame rajone įsikūrusiose kaimo turizmo sodybose, taip pat, galima ir aktyviai papramogauti. 
 
Kurtuvėnų jojimo paslaugų centras
 
Kurtuvėnų grafui Stanislovui Pliateriui žirgų sportas, turbūt, mažai terūpėjo,  bet jo puoselėtos žirgininkystės tradicijos šiandien plačiai pritaikomos pramogai. Visus metus buvusiose dvaro arklidėse veikia Jojimo paslaugų centras (JPC), kuriame laikome bei treniruojame per tris dešimtis  Kurtuvėnų regioninio parko direkcijos ir privačių žirgų.

Ritos Gendvilaitės žirgynas
 
Čia galima pajodinėti žirgais sodybos teritorijoje (~11 ha), yra maniežas.  Taip pat sodyboje yra tautodailininko paveikslų paroda, kieme gausu įvairių jo kūrinių.
 
Smilgių dažasvydis-straikbolas
 
Tai „Karinėje bazėje” įsikūrusi šaudykla.
Baidarių nuoma
 
Randasi  Bazilionų miestelyje. Čia galima leistis į kelionę, kurioje patirsite daug malonių įspūdžių ir pailsėsite nuo miesto šurmulio. Norintiems aštresnių pojūčių gali pasiūlyti ekstremalių, pavasarinių - rudeninių žygių srauniais, primenančiais kalnų srautus, šių upių intakais.
 
„Nardymo akademija“
 
Čia galima išbandyti pažintinį nėrimą baseine arba ežere bei įsimažinti povandeninėje fotosesijoje.  Taip pat rengiami įvairaus lygio nardymo kursai, po kurių įgysite tarptautinį naro sertifikatą ir galėsite nardyti savarankiškai.
Mini SPA „Grafo Zubovo“
 
Šis dvaras yra įtrauktas į saugomų paveldo objektų sąrašą, jį rekonstruojant buvo išsaugotas pastato autentiškumas. Taigi šiame dvare yra įsikūręs mini SPA, kuriame galima mėgautis infraraudonųjų spindulių sauna, įvairiais masažas, garinė pirtimi, baseinu ir kt.

Sodybos Šiaulių rajone

21
27
28
29
Dėl kainų teiraukitės pas sodybos šeimininką.

Miegamų vietų: 34

Vietų šventėms: 50

27
28
29

Vieta: 12-15

Miegamų vietų: 24

Vietų šventėms: 65

Dėl kainų teiraukitės pas sodybos šeimininką.
29
Dėl kainų teiraukitės pas sodybos šeimininką.
29
Dėl kainų teiraukitės pas sodybos šeimininką.