Turizmas Akmenės rajone, kaimo turizmo sodybos Akmenės rajone

Akmenė – miestas Akmenės rajone, 12 km į pietvakarius nuo Naujosios Akmenės, Dabikinės dešiniajame krante. Yra Akmenės Šv. Onos bažnyčia ir parapija, stovi Nepriklausomybės paminklas. Veikia Akmenės gimnazija, biblioteka, paštas. Žygimantas Senasis Didžiųjų Dirvėnų seniūnams leido statyti miestelį, vadintą Dabikine (iki XVII a.) ir jame rengti turgus. Suformuotame pagal Valakų reformos nuostatus miestelyje 1561 m. jau buvo aikštė, 3 gatvės, 82 sklypai, 28 smuklės (karčemos), medinė bažnyčia.

Lankytinos vietos Akmenės rajone: 

Augustaičių vandens malūnas

Dabikinės dvaras

Kamanų rezervatas

Papilės Juros periodo atodanga

Simono Daukanto memorialinis muziejus Papilėje

2015 m. vasaros pabaigoje įgyvendintas infrastruktūros ir gyvenamosios aplinkos plėtros projektas. Iš pagrindų pertvarkyta centrinė miesto aikštė, rekonstruotos aplinkinės gatvės.
Miesto centras atpažįstamas iš paliktų augti medžių, o didžiausi pasikeitimai – trinkelėms ir akmenimis išgrįsta erdvė su dviem lygiagrečiai nusitęsiančiomis eilėmis lauko riedulių, kurie tapę poilsiui skirtų suolų atramomis. Akmenė jauninasi, o kaimo gyventojai maloniai kviečia prisijungti prie jų turimų pramogų ir jas maloniai išbandyti.

Sodybos Akmenės rajone

21
23
27
28

Vieta: 12-15

Sodyba: 720-850

Miegamų vietų: 15

Vietų šventėms: 50

21
23
26
28

Vieta nuo 20

Miegamų vietų: 12

Vietų šventėms: 30

Lankytinos vietos Akmenės rajone

Kėdainių rajonas

Kultūriniai objektai

Kėdainių rajonas

Kultūriniai objektai

Kėdainių rajonas

Kultūriniai objektai

Kėdainių rajonas

Kultūriniai objektai

Kėdainių rajonas

Kultūriniai objektai