„Gilužio“ sodyba

Narušiškių kaimas, Molėtų raj.


Phone. +370 687 70088
Mob. +370 612 60081
Send
www.giluziosodyba.lt

Number of beds: 50

Vacancies for celebrations: 100

Number vacancies without overnight: 100

Numbers of units: 10

Houses: 3

Place: 20-50

Homestead: 800-1500


12 km

1 km

80 km

1 km

0,1 km

0,01 km

360 km

0,01 km
Peaceful Holidays
Holidays for Families
Family Celebrations
Business events
Homestead description

Services provided by homestead

 • Bringing pets is forbidden
 • Forbidden to smoke inside
 • Shower
 • Internet Accses
 • Other
 • Catering
 • Music equipment
 • Children welcome
 • Excellent conditions for conferences and seminars
 • Conditions for organizing events
 • WC
 • Video equipment
 • Fireplace

Homestead is located in Moletai region, on „Giluzis“ lake shore.
Nice and tidy surrounding and soughing forest will refresh each and every tired soul and body. In this kind of countryside you can forget city noises, common worries and can enjoy your time in nature having top class conveniences.
We have main, up to 50 people, celebration hall. here are cozy rooms, with 50 beds and common facilities (shower, wc).

Hosts

Living in the same farmstead
Hosts speaks English, Polish, Russian.

Information

Opened in: 2009 m.
LKTA member from: 2009 m.
Area for recreation: 5 ha

Visitors are welcome

All year round

How to find us?

How to get there directions

Homestead Coordinates: 55.2747908° 25.2920545°
 
From Moletai go towards Anyksciai (road No. 119), on the 5th km turn left towards Balninkai and go for 7 km up to the village Girsteitiskis, then follow traffic signs of rural tourism.
Contact form
Name Surname*
E-mail*
Phone*
Rezervation date
-
Message
Captcha*
Feedback
Other comments:
Edita, 2010-05-06
Ten taip grazu, jauku reiketu kiekvienam apsilankyti ; ) O seimininkai tai jau pasaka !!!! Jeigu netikite aplankykite....
Diana ir Andrius, 2010-01-19
Dekui sodybos seimininkams uz puikiai organizuota dvieju dienu svente. Patiko, kad sodyba naujai ir skoningai irengta, nepagaileta lesu indams, patalynei ir visam kitam. P.S. Rekomenduojam visiems isbandyti pirtele.
Janė, 2009-12-28
Organizacija: namai
Pareigos: šeimininkė
Na, taip...visi tik gerus atsiliepimus rodo... O aš girdėjau, kad ne taip ten jau ir gerai...ta prasme, kad nurodyta kaina nelabai atitinka tikrovės... Naujiesiams metams tai kaina 350Lt, o vestuvėms 150Lt jau matosi, kad kažkas ne taip. Tad siūlau jauniesiams neapsigauti ir iki galo išsiaiškinti kas įeina į kainą...beje kitose sodybose galima būti kitą dieną iki popiečio, o čia po pietų čiuošt namo belieka...
ŠEIMININKAI, 2009-12-28
Organizacija: GILUŽIO SODYBA
Pareigos: ŠEIMININKAI
ATSAKYMAS PONIAI JANEI NUO ŠEIMININKŲ Kaip matote įdedame ir blogus komentarus(turbut piktų liežuvių parašytus arba taip vadinamų konkurentų). Visų pirma, prašome atidžiai perskaityti tekstą taip - Naujiesiems metams - 350 lt, bet čia dar su nuolaida ir be kita ko 2 paroms su maitinimu (tai yra 2 nakvynės), o vestuvėms gaunasi viena para (su nakvyne ir maistu) 150 lt ir be to Jaunavedžiams padarysime tokią šventę, kurią jie prisimins labai ilgai ir tik su šypsena veide,be to ar jūs pas mus lankėtės, kad sakote "belieka čiuošt po pietų" dar nebuvo tokio žmogaus kurį, jūsų nuomuone, mes tiesiog išgrūdom iš sodybos! O šiaip maloniai kviečiame pas mus pailsėti ar atšvęsti kokią šventę,o po to galėsite reikšti savo nuomuonę(aišku nuoširdžią, o ne konkurencijos ar kažkokių piktų gandų) ir mes tikrai ją parodysime! Gerų jums švenčių "Jane"
Audronė, 2009-11-11
Nepamirštamas savaitgalis. Gilužio sodyba apgaubta jaukumo vaivorykšte. Komfortas, šiluma, servisas. Šeimininkai superiniai. Tikrai žinau, kad laukiami būsime visada!!!!!!!!!!!!!
Viktorija, 2009-11-02
Buvom, matem, sventem - tikrai verta sodyba demesio, tiesiog viskas super,begalo jaukus ir prabangus miegamieji, erdvi pokyliu sale, pats sales paruosimas sventei, papuosimai ir serviravimas tikras menas...... graziai sutvarkyta aplinka :) Mano ivertinimas 10 + :)))))))) Na aisku ir ziauriai svetingi bei paslaugus seimininkai, kurie pasirupins jusu svente, ji tikrai bus neuzmirstama :)))))))))))))))))) REKOMENDUOJU APSILANKYTI.........
Availability calendar