Akcija „Atviros dienos kaime“

Lietuvos kaimo turizmo asociacija ir Latvijos kaimo turizmo asociacija prieš kelis metus susivienijo dėl bendro tikslo - akcijos "Atviros dienos kaime". Šios akcijos tikslas - populiarinti kaime teikiamas paslaugas, užaugintus bei pagamintus produktus, skatinti žmones iš miestų vykti į kaimus ir rinktis poilsi praleisti ten.

Dvejus metus iš eilės Lietuvoje vykusi akcija subūrė nemenką skaičių sodybų, ūkių, muziejų, dvarų, bendruomenių centrų ir kitų įdomių objektų, kurie atvėrė savo duris lankytojams bei siūlė ypatingas paslaugas ir pramogas! Nenorime nutraukti šios gražios tradicijos, kuri skatina žmones vykti iš miestų į kaimus, todėl ir trečius metus organizuojame akciją, prie kurios kviečiame prisijungti ir Jus!

TAPKITE 2019 M. AKCIJOS DALYVIU!

  • Prašome suformuluoti trumpą, patrauklų savo sodybos ar ūkio pasiūlymą 1, 2 ar 3 dienoms. Įdomiai aprašykite pramogas, nurodykite nuolaidas, kurias gaus lankytojai, ir laiką, kada vyks suplanuoti užsiėmimai. O gal lankytojams pasiūlysite savo pagamintų ar užaugintų produktų? Trumpai aprašykite juos.
  • Suplanuokite laiką, kada norite priimti svečius. Tai gali būti nuo kelių valandų iki visų trijų dienų. Akcijos organizatorių siūlomas lankymo laikas kasdien 10:00 – 18:00 val.
  • Nurodykite mobilaus Tel. Nr., kad lankytojai galėtų Jums paskambinti ir suderinti atvykimo laiką (tel. Nr. bus skelbiamas akcijos programoje).

REGISTRACIJOS ANKETĄ RASITE ČIA.

Visą informaciją apie praėjusių metų akcijas, rezultatus, dalyvavusių narių pasiūlymus galite rasti dešiname šone esančioje skiltyje.

Kviečiame mėgautis Lietuvos kaimu, pažinti jį ir pamilti!

Akcija organizuojama įgyvendinant projektą “Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas”. Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.
Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šios informacijos turinį atsako Lietuvos kaimo turizmo asociacija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.