Akciją „Atviros dienos kaime“

2018 m. gegužės 4 - 5 d. Latvijos, o gegužės 11-13 d. Lietuvos sodybos ir ūkiai atvers savo kiemų vartus lankytojams, siūlydami įsigyti jų produktų ar paslaugų ypatingomis sąlygomis! Kadangi, šiais metais akcija Lietuvoje ir Latvijoje vyks skirtingais savaitgaliais, lankytojai galės pasisvečiuoti ne tik gimtosios šalies sodybose ir ūkiuose, bet ir pas kaimynus.

Akcijos tikslas – populiarinti kaime teikiamas paslaugas, užaugintus bei pagamintus produktus. Ūkių ir sodybų šeimininkai kvies miestiečius praleisti savaitgalį kaime ir susipažinti su gyvenimo jame įdomybėmis. Ši akcija organizuojama jau antrą kartą - praeitais metais abejose šalyse dalyvavo 190 ūkių ir sodybų, jas aplankė beveik 5000 lankytojų.

Tai ne tik unikali proga susipažinti su ūkininkų kasdiene veikla, bet ir savo akimis išvysti, kaip gimsta produktas, kuris patenka ant mūsų stalų: kaip rūkoma žuvis, kepama duona, veliama vilna ar lipdomi molio dirbiniai. Juk ne kiekvienas turime galimybę prisiliesti prie tikro lietuviško kaimo, savo rankomis išsikepti duonos ar įsigyti sveikų, tėviške kvepiančių produktų tiesiai iš ūkininkų.

Visa informacija, sodybų ir ūkių kontaktai bus skelbiami ateityje. Sekite informaciją!

JEI TURITE ŪKĮ AR SODYBĄ GALITE REGISTRUOTIS IKI KOVO 3 D. - https://goo.gl/forms/5Rf8cbMCEB87x0st1

2017 metų dalyvius galite peržiūrėti čia: https://goo.gl/qmAsa9

Kviečiame mėgautis Lietuvos kaimu, pažinti jį ir pamilti!

Akcijos organizatoriai:  Akcija organizuojama įgyvendinant projektą “Agroturizmo produktų vystymas, puoselėjant ūkininkavimo tradicijas”. Projektą finansuoja 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.